🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB پرداخت‌ها به Airbnb و نایک گسترش می‌یابد، مارک کوبان می‌گوید که SEC باید از ژاپن بیاموزد، بیداری غول خفته می‌تواند XRP را تقویت کند: Crypto News Digest توسط U.Today

U.Today خلاصه ای از سه خبر پرمحبوب آخر هفته را آماده کرده است.

به لطف این ادغام، پرداخت های Shiba Inu (SHIB) به Airbnb و Nike گسترش یافته است.

به زودی پست کردن در شعبه X، CoinGate، یک درگاه پرداخت ارز دیجیتال است اعلام کرد Polygon و Binance گفتند که پشتیبانی Shiba Inu را برای Smart Chain اضافه کرده‌اند. به لطف این حرکت، دارندگان SHIB این فرصت را دارند که برای محصولات و خدمات برندهای بزرگ مانند Airbnb، Nike، Zalando، Steam و PS5 با مم سکه مورد علاقه خود با تم سگ پرداخت کنند. علاوه بر این، ادغام پشتیبانی Shiba Inu سازگاری SHIB را به عنوان یک وسیله مبادله فراتر از معاملات سوداگرانه نشان می دهد، در حالی که پذیرش رو به رشد ارزهای دیجیتال را نیز برجسته می کند. طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳۹۴ دلار، ۶.۱۳ درصد افزایش یافته است.

قیمت XRP: طبق پیش بینی کارشناسان، “غول خفته” در شرف بیدار شدن است.

متیو دیکسون، مدیرعامل Evai اخیراً به اشتراک گذاشته شده است یک پیش بینی خوش بینانه قیمت XRP حساب x. بر اساس پیش بینی دیکسون، قیمت توکن ممکن است پس از بیدار شدن “غول خفته” افزایش یابد، که توسط آن مدیر عامل به انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ۱۵ می اشاره می کند. انتظار می‌رود که این توکن دارای شاخص CPI ضعیف‌تر از حد انتظار باشد. طبق پیش‌بینی‌های دیکسون، قیمت XRP ممکن است در اواخر این ماه از سطح ۰.۶ دلار فراتر رود. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان انتشار، توکن وابسته به ریپل با قیمت ۰.۵۰۷ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته کمتر از ۱ درصد رشد داشته است.

میلیاردر کوبایی می گوید SEC باید صفحه ای از کتاب بازی رمزنگاری ژاپن را حذف کند

مارک کوبان، میلیاردر معروف و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال، اخیراً به پلتفرم X روی آورده است به آدرس گری جنسلر، رئیس SEC و کشوری را به نمایش می گذارد که می تواند یک الگوی نقش ارز دیجیتال برای ایالات متحده از نظر محافظت از سرمایه گذاران باشد. کوبایی معتقد است کشوری که جنسلر می تواند از آن بیاموزد ژاپن است. میلیاردر، کوه ژاپن او نوشت که توانست از فروپاشی Gox و سایر شکست‌ها (مانند هک Coincheck) درس بگیرد تا به طور مؤثر از سرمایه‌گذاران محافظت کند. “نسخه های ژاپنی صرافی هایی که در اینجا ورشکسته شدند، در ژاپن زنده مانده اند!” کوبان به ادعای خود پایان می دهد x پست.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا