🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB: هشدار مهم توسط عضو تیم Shiba Inu برای اقدام فوری صادر شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو (SHIB) در حالت آماده باش قرار گرفته است. لوسی، عضو تیم شیبا اینو، هشدار بسیار مهمی در این مورد ارائه کرد: افراد فریبنده در فضای رمزنگاری کمین کرده و هدفشان دستکاری افراد برای منافع شخصی است.

این پیام هشداردهنده در زمانی منتشر می‌شود که نگرانی‌ها در مورد حضور بازیگران بد در فضای ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و بر نیاز به احتیاط و احتیاط در بین دارندگان SHIB تأکید می‌کند.

لوسی در یک توییت نوشت خطاب به جامعه شیبا اینو: “در برابر گرگ‌هایی با لباس میش بایستید. درست مانند زندگی، فضای کریپتو افراد فریبنده را در کمین می‌کشد که قصد دستکاری برای منافع شخصی دارند. اما نترسید، زیرا هر کلاهبردار فقط به آتش ما می‌افزاید و ساختمان‌سازی می‌کند. یک اکوسیستم شفاف تر و قابل اعتمادتر.”

این هشدار در بحبوحه فعالیت در جامعه SHIB می آید زیرا این تیم همچنان به نوآوری و فراتر رفتن از مرزهای آنچه ممکن به نظر می رسد ادامه می دهد. اما با نوآوری، خطر کلاهبرداری و طرح های متقلبانه با هدف بهره برداری از سرمایه گذاران ناآگاه به وجود می آید.

این بازیگران بد از توکن‌های جعلی و سایر استراتژی‌های فریبنده استفاده می‌کنند و آنها را به عنوان فرصت‌های مشروع در اکوسیستم SHIB معرفی می‌کنند. آنها اغلب با ارائه سودهای غیر واقعی یا دسترسی انحصاری به ویژگی ها یا نشانه های جدید از اعتماد جامعه استفاده می کنند.

هشدار تقلب شیبارمییک .

«هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy» دارندگان SHIB را تشویق می‌کند تا همیشه مطمئن شوند که با مخاطبین رسمی در تماس هستند و به خاطر داشته باشند که هیچ یک از اعضای تیم SHIB از طریق پیام خصوصی به کاربران برای درخواست همگام‌سازی کیف پول یا اطلاعات شخصی خود مراجعه نمی‌کنند.

تجارت SBI VC وام های SHIB را روشن می کند

SBI VC Trade، بخش رمزنگاری SBI Japan، در یک توییت جدید، سرویس وام دهی Shiba Inu را در پلتفرم خود ارائه کرد که به مشتریان اجازه می‌دهد دارایی‌های کریپتو وام دهند و پاداش دریافت کنند.

یک توییت SBI VC ترجمه شده از ژاپنی می‌گوید: “استخدام از ساعت ۸ بعد از ظهر امروز (۸ بعد از ظهر) شروع می‌شود. BTC/BCH/SHIB.”

ارزهای رمزنگاری شده وام دهنده SBI VC Trade شامل بیت کوین (BTC)، شیبا اینو و ۱۸ ارز دیجیتال دیگر است و قصد دارد تعداد دارایی های رمزنگاری شده را در آینده افزایش دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا