🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB Insider از آپدیت Shiba Inu که بازی را تغییر می دهد رونمایی کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، در توییت اخیر، به‌روزرسانی مهمی برای بازی کارتی کلکسیونی Shiba Inu Shiba Eternity را فاش کرد.

به گفته لوسی، نسخه بازی به برد Shiba Eternity به سرعت به عرضه خود نزدیک می شود. علاقه مندان می توانند طعم بازی را از طریق نسخه موبایل آن تجربه کنند، جایی که بازیکنان می توانند بازی کنند، در فعالیت های آموزشی شرکت کنند و کیبل کسب کنند.

با این حال، انتظار می‌رود که نسخه بلاک‌چین Shiba Eternity بعد کاملاً جدیدی را به بازی ارائه دهد و ویژگی‌های منحصربه‌فردی را ارائه دهد که آن را از تجربه موبایل متمایز می‌کند.

لوسی برخی از ویژگی های فرضی نسخه بلاک چین شیبا ابدیت را تشریح کرد. انتظار می‌رود که در نسخه بلاک چین، شیبا اینو توکن Treat نقش مهمی ایفا کند. اگرچه جزئیات هنوز محرمانه است، نشانه‌های Treat می‌توانند بخشی جدایی‌ناپذیر از مکانیک بازی و پاداش‌ها باشند.

نسخه بلاک چین احتمالاً شامل BONE، توکن دیگری در اکوسیستم Shiba Inu خواهد بود و به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از BONE خریدهای درون بازی انجام دهند. این ویژگی می تواند استفاده از BONE را افزایش دهد و تقاضای بیشتری برای توکن ایجاد کند.

مرتبط با

مالکیت Shiboshis، NFT های ویژه Shiba Inu، یک جنبه کلیدی از Shiba Eternity خواهد بود. بازیکنان تنها در صورتی می توانند با شیبوشی خاصی بازی کنند که NFT مربوطه را داشته باشند یا آن را از صاحبان آن اجاره کنند. این مکانیسم نه تنها اهمیت NFT های شیبوشی را برجسته می کند، بلکه یک بازار اجاره بالقوه در بازی ایجاد می کند.

علاوه بر این، Kibbles به‌دست‌آمده در نسخه موبایل تبدیل به TREAT در نسخه بلاک چین می‌شود که با اقتصاد درون بازی سازگار می‌شود و تجربه کلی بازی را بهبود می‌بخشد.

به گفته لوسی، نسخه بلاک چین به طور بالقوه می تواند شیوه تعامل بازیکنان با اکوسیستم Shiba Inu را متحول کند و می تواند حجم تراکنش ها را افزایش دهد و ابزار توکن را بهبود بخشد.

مکانیک بازی ممکن است شامل ویژگی‌هایی باشد که منجر به سوختگی SHIB می‌شود و به طور بالقوه باعث کاهش عرضه در گردش و افزایش ارزش توکن می‌شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا