اخبار ارز دیجیتال

SHIB تقریباً ۱۰۰٪ افزایش قیمت در آستانه خروج را می سوزاند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۳۲۲.۸ میلیون SHIB در فر برشته شد
  • SHIB به نقاط عطف جدید بزرگی دست می یابد

توییت اخیر شیبورن، پیرو رمزارز، نشان می‌دهد که جامعه شیبا اینو موفق شد هفته گذشته مقدار زیادی از میم کوین‌ها را از عرضه در گردش حذف کند.

این در حالی اتفاق افتاد که قیمت SHIB با هدف افزایش بیشتر در پرتو رویدادهای اخیر، ۵ درصد افزایش یافت.

۳۲۲.۸ میلیون SHIB در فر برشته شد

پلتفرم Shibburn به اشتراک گذاشت که در هفت روز گذشته، مقدار قابل توجهی از میم کوین حاوی ۳۲۲,۸۱۰,۷۵۴ SHIB به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شده و کاملاً در آنجا قفل شده است. این امر میزان سوختگی هفتگی را ۹۶ درصد افزایش داد.

در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۵۸ میلیون و ۹۹۸ هزار و ۴۹۹ دستگاه SHIB از عرضه در گردش خارج شده است. بنابراین میزان سوختگی روزانه SHIB 46.6 درصد کاهش یافت. این سوزاندن در دو انتقال ۴۸۲۲۰۷۲۲ SHIB و ۱۰۷۷۷۷۷۷ SHIB انجام شد.

تا مارس ماه گذشته، میزان سوزاندن SHIB از ۱۵ میلیارد memecoin فراتر رفت. تقریباً همه آنها – بیش از ۱۳ میلیارد شیبا اینو – در ابتدای ماه توسط تیم توسعه SHIB با سوزاندن SHIB، BONE و LEASH با استفاده از شارژهای گاز Shibarium که به طور خاص برای این کار اختصاص داده شده بود، نابود شدند.

SHIB به نقاط عطف جدید بزرگی دست می یابد

بر اساس پست اخیر حساب رسمی SHIB در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter، SHIB در ماه مارس خود را در فهرست ارزهای رمزنگاری شده (مم) بیشترین معامله در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال WazirX هند یافت.

SHIB در رتبه اول قرار گرفت و پس از آن بیت کوین، پپه، فلوکی و دوج کوین قرار گرفتند.

خبر مهم دیگری که توسط حساب X/Twitter SHIB به اشتراک گذاشته شد این بود که نشان داد Shiba Inu یک بار دیگر از صرفاً پول مم دور شده است. رویداد بزرگ سالانه ارز دیجیتال Token2049 در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آوریل در دبی برگزار می شود. SHIB اعلام کرد او گفت که به عنوان حامی طلایی این “کنسرت” ارز دیجیتال عمل خواهد کرد.

سال گذشته، برای اولین بار، تیم SHIB یکی از حامیان کنفرانس سالانه رمزنگاری ETHToronto کانادا شد، جایی که Shytoshi Kusama، رهبر مرموز SHIB از طریق یک برنامه هوش مصنوعی صحبت کرد. SHIB همراه با Coinbase و دیگر بازیگران اصلی بازار ارزهای دیجیتال از آن حمایت مالی کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا