اخبار ارز دیجیتال

سوخت SHIB با سوزاندن ۱۵.۶ میلیارد سکه در ماه مارس ۲۳۳۰ درصد افزایش یافت.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • با تخریب میلیاردها SHIB، میزان سوختگی ۲۲۳۰ درصد افزایش یافت
  • شیباریوم به پایین ترین حد خود رسید

انجمن Shiba Inu و تیم توسعه تمام تلاش خود را انجام داده اند تا گام بزرگ دیگری در جهت تبدیل سکه میم SHIB به دارایی کمیاب بردارند. داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب ارزهای دیجیتال Shibburn نشان می دهد که بیش از ۱۰ میلیارد سکه SHIB در ماه مارس به یک کوره مجازی ارسال شده است.

با تخریب میلیاردها SHIB، میزان سوختگی ۲۲۳۰ درصد افزایش یافت

منبع داده های ذکر شده نشان داد که عرضه Shiba Inu در ماه مارس کاهش چشمگیری را تجربه کرد و در مجموع ۱۵,۶۴۴,۳۲۹,۶۶۸ سکه SHIB به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل شد.

این معادل تقریباً نیم میلیون دلار آمریکا (۴۵۴۱۵۴ دلار) در زمان نگارش است. به طور کلی، بر اساس داده های ارائه شده توسط Shibburn، این میزان سوخت ماهانه SHIB را ۲۳۳۰ درصد افزایش داد. تقریباً تمام میلیاردها SHIB ذکر شده در بالا توسط تیم توسعه دهنده SHIB به خارج از منبع در گردش منتقل شده است.

در ۹ مارس ۱۳,۶۱۰,۱۵۳,۸۴۱ SHIB را آتش زدند و همچنین مقدار قابل توجهی از ژتون های BONE و LEASH را سوزاندند. پیش از این، بین اواخر نوامبر و فوریه، تیم SHIB تقریبا ۴۰ میلیارد شیبا اینو را نابود کرده بود. این سوزاندن سوزاندن با کمک هزینه های Shibarium انجام شد. بخشی از کارمزد تراکنش های پرداخت شده توسط کاربران در BONE به Shiba Inu تبدیل شد و به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل شد تا برای همیشه در آنجا قفل شود.

در مورد شاخص روزانه، جامعه SHIB در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۴,۴۹۸,۴۲۸ SHIB را نابود کرده و شاهد کاهش ۶۱.۷۸ درصدی نرخ سوختگی بوده است.

شیباریوم به پایین ترین حد خود رسید

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Shibariumscan explorer، راه حل Layer-2 ساخته شده بر روی زنجیره اتریوم توسط تیم SHIB بار دیگر با کاهش شدید تراکنش های روزانه در این شبکه مواجه شده است. سطح کل انتقال روزانه پس از اینکه چند روز قبل به ۱۷۲۲۹۰ افزایش یافت و در ۲۵ مارس به ۴۱۲۲۷۰ رسید در ۳۱ مارس تنها به ۳۶۹۰ کاهش یافت.

مجموع ۲.۳۴ میلیون نقل و انتقال روزانه بزرگترین رکورد اخیر در ابتدای مارس بود.

اما یکی دیگر از تراکنش های اندازه گیری متریک کلیدی در این شبکه افزایش تجمعی را نشان داد. تعداد کل معاملات به ۴۱۳ میلیون و ۱۵۴ هزار و ۸۴۷ تراکنش افزایش یافت و در ماه گذشته نزدیک به یک میلیون تراکنش اضافه شد. به طور کلی، اخیراً فعالیت معاملات در شیباریوم کم بوده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا