🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ سوختگی SHIB به ۳۴۸٪ افزایش می یابد زیرا قیمت تلاش می کند تا از بین برود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میزان سوختگی SHIB 348٪ افزایش یافته است
  • نماینده SHIB هشدار کلاهبرداری بزرگ صادر می کند

از آنجایی که جامعه شیبا اینو به حذف سکه‌های میم از گردش ادامه می‌دهد، قیمت SHIB نیز در تلاش برای افزایش است.

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت شیبا اینو ۳.۷۹ درصد افزایش یافته است، از ۰.۰۰۰۰۲۴۳۰ دلار به ۰.۰۰۰۰۲۵۱۱ دلار رسیده است و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.

به گفته پیروان Shibburn، میلیون ها سکه میم SHIB در یک تراکنش سوزانده شد.

میزان سوختگی SHIB 348٪ افزایش یافته است

پلتفرم Shibburn نشان داد که نرخ رایت SHIB، دومین توکن محبوب با مضمون سگ، در ۲۴ ساعت گذشته کمی بیش از ۳۴۸ درصد افزایش یافته است و در مجموع ۲۱,۵۰۸,۹۴۵ SHIB به کیف پول های بلاک چین منتقل شده است که در این مدت قابل خرج نبود. . .

تقریباً یک ساعت پیش، زمانی که یک نهنگ رمزنگاری ناشناس ۲۱,۳۱۵,۶۵۸ SHIB را به یک کیف پول بن‌بست منتقل کرد، بیشتر این مبلغ در یک حرکت از بین رفت.

این بزرگترین تراکنش از چهار تراکنش است که Shibburn از صبح دیروز شناسایی کرده است. دومین سکه بزرگ دارای ۱۰۰۰۰۰ مم سکه بود. هفته گذشته ارتش SHIB سومین سالگرد سوزاندن ۴۱۰ تریلیون شیبا اینو توسط ویتالیک بوترین را جشن گرفت.

مرتبط با

نماینده SHIB هشدار کلاهبرداری بزرگ صادر می کند

مدیر SHIB Discord، که در جامعه به نام داوینچی شناخته می‌شود، چندین پیام ارسال کرد تا به ارتش SHIB نسبت به سرمایه‌گذاری کورکورانه در پروژه‌های جدید که گفته می‌شود توسط توسعه‌دهندگان Shiba Inu حمایت می‌شوند هشدار دهد.

این پیام ها توسط بسیاری از علاقه مندان به SHIB در پلتفرم X به اشتراک گذاشته شد. مدیر کانال SHIB Discord در آن‌ها اعلام کرد که برخی از «متقلب‌ها» اخیرا اقدام به انتشار توکن کرده‌اند و به دروغ مدعی شده‌اند که این کارها با همکاری تیم SHIB انجام شده است.

به گفته داوینچی، این کلاهبرداران کریپتو تاکتیک‌های خود را تغییر داده‌اند و «از بهره‌برداری از محیط‌های تحقیقاتی Ryoshi به بهره‌برداری از کد Shiba State و Canine تغییر مکان داده‌اند».

آنها همچنین shib.io را اضافه می کنند تا به ویدیوهای کلاهبرداری خود ظاهری معتبر ببخشند و به طرح های کلاهبرداری خود اعتبار کاذب بدهند. داوینچی همچنین اشاره کرد که این کلاهبرداران از صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap برای راه‌اندازی توکن‌های جعلی خود استفاده می‌کنند. نماینده SHIB اعتراف کرد که از آنجایی که ShibaSwap غیرمتمرکز است، تیم نمی تواند به سادگی این توکن های کلاهبرداری را ممنوع کند. بنابراین، داوینچی از ارتش SHIB خواست تا قبل از سرمایه گذاری در هر پروژه ای مانند موارد ذکر شده در بالا، بسیار مراقب باشند و تحقیقات دقیقی را انجام دهند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا