اخبار ارز دیجیتال

ادغام اتریوم در مسیری است که ادغام آزمایشی Goerli با موفقیت انجام شد

ادغام موفقیت‌آمیز Goerli این اطمینان را افزایش داده است که ادغام اتریوم که برای اواسط سپتامبر برنامه ریزی شده است، بیشتر به تعویق نخواهد افتاد.

پس از Ropsten و Sepolia، Goerli آخرین شبکه آزمایشی است که قرار است یکپارچه شود و در ۱۱ آگوست ساعت ۱:۴۵ بامداد UTC رسماً به یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) تبدیل شد.

امروز ادغام شبکه آزمایشی Goerli بدون هیچ مشکل اساسی تکمیل شد. این نشان می دهد که هیچ تاخیری در تاریخ آزمایشی ادغام اتریوم که برای ۱۹ سپتامبر تعیین شده است وجود ندارد.

بسیاری از توسعه دهندگان و چهره های پیشرو در اکوسیستم اتریوم اشتیاق خود را برای ادغام موفقیت آمیز در توییتر به اشتراک گذاشته اند. توسعه دهنده پرستون ون لون و مدافع پادکستر/ETH آنتونی ساسانو (@sassal0x) به ۲۱۶۴۰۰ دنبال کننده خود گفت: “بعدی (در نهایت) شبکه اصلی اتریوم است!! ادغام در راه است.”

با این حال، برخی به یک مشکل جزئی اشاره کردند که در ادغام دو شبکه آزمایشی قبلی نیز وجود داشت.

ماریوس ون در ویدن، توسعه‌دهنده اتریوم خاطرنشان کرد که “هرج و مرج شبکه با دو بلوک ترمینال مختلف و تعداد زیادی گره به‌روزرسانی نشده” وجود دارد که روند را اندکی کند کرده است، اما همچنان وضعیت “بسیار خوب به نظر می‌رسد.”

در همین حال، تیم بیکو، توسعه‌دهنده اصلی اتریوم نیز به محض اینکه Goerli به PoS تبدیل شد، یک اسکرین شات به اشتراک گذاشت.

با توجه به اینکه Beiko قبلاً گفته بود که یک ارتقاء بزرگ در (یا نزدیک) پیشنهادی او در ۱۵ سپتامبر تکمیل خواهد شد، ادغام مورد انتظار شبکه اصلی اتریوم با زنجیره بیکن مبتنی بر PoS مورد سوال است. من مطمئن هستم که تکمیل خواهم کرد. آن را بدون ۱۹ در صورتی که اجرای مسیر ادغام نهایی موفقیت آمیز بود.

Merge که یکی از مهم‌ترین ارتقاها در تاریخ بلاک چین محسوب می‌شود، مصرف انرژی اتریوم را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد و در عین حال شبکه را یک قدم به اهداف بلندمدت مقیاس‌پذیری، امنیت و پایداری نزدیک‌تر می‌کند.

طبق وب‌سایت اتریوم، زمانی که ادغام کامل شود، نقطه عطف مهم بعدی تعداد زیادی خواهد بود که «توزیع نیازمندی‌های ذخیره‌سازی داده، کاهش هزینه‌های جمع‌آوری و عملیات آسان‌تر گره» را به شدت افزایش می‌دهد.

مربوط: تلویزیون خوش‌بینانه نزدیک به ۳۰۰% M/M پیش از ارتقای Merge افزایش می‌یابد

شاردینگ اساساً شامل توزیع افقی پایگاه داده اتریوم در سراسر زنجیره خرده‌ای است که به شبکه ظرفیت بیشتری می‌دهد و در عین حال بار روی شبکه اصلی را کاهش می‌دهد.

قیمت اتر (ETH) مانند یک شهاب سنگ به سمت ادغام حرکت می کند و در ۳۰ روز گذشته در زمان نگارش مقاله با ۷۲.۲ درصد افزایش به ۱۸۹۰ دلار رسیده است.نویسنده: Brian Quarmby

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا