اخبار ارز دیجیتال

سناتور از FDIC درباره ادعاهایی که باعث دلسرد کردن روابط بانکی با شرکت‌های رمزنگاری شده است می‌پرسد

سناتور پت تومی می‌گوید اطلاعاتی از یک افشاگر دارد مبنی بر اینکه FDIC، که مبنای قانونی ندارد، بانک‌ها را از تجارت با شرکت‌های دارای پیوندهای رمزنگاری منصرف می‌کند.

پت تومی، یکی از اعضای بانفوذ کمیته بانکداری سنای ایالات متحده، به مارتین گرونبرگ، مدیر و سرپرست شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) نامه ای نوشت و او را از اتهامات افشاگر مرتبط با فعالیت های FDIC در مزرعه برنج مطلع کرد. سناتورها مشکوک هستند که FDIC “ممکن است برای منصرف کردن بانک‌ها از تجارت با شرکت‌های قانونی مرتبط با رمزنگاری (crypto) نادرست عمل کند.

تومی گفت: “مقامات مقر FDIC در واشنگتن دی سی از دفاتر محلی FDIC خواسته اند تا نامه هایی به چندین بانک ارسال کنند و از آنها بخواهند از گسترش روابط خود با شرکت های مرتبط با ارزهای دیجیتال خودداری کنند.”

علاوه بر این، تومی نوشت که گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه کارکنان دفتر مرکزی FDIC اقدام بسیار غیرمعمولی را انجام دادند و با کارکنان دفتر محلی تماس گرفتند تا از آنها بخواهند وضعیت وام‌ها را به شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال کاهش دهند.

“کارکنان دفتر منطقه ای FDIC از دخالت دفتر مرکزی FDIC در این موضوع به عنوان راهی برای تغییر طبقه بندی کلی وام ها به شرکت های مرتبط با رمزنگاری و منصرف کردن بانک ها از دادن چنین وام هایی در آینده استفاده کرده اند. گزارش شده است که این یک ابتکار عمل تفسیر شده است.”

با قضاوت از روی نامه، نامه ادعایی FDIC در حدود ۶ ژوئن ارسال شد. تومی از گرونبرگ خواست تا فعالیت ادعایی را تا پایان ماه تایید یا رد کند و پرسید که آیا دپارتمان حقوقی FDIC در مورد فعالیت ادعایی اظهار نظر کرده است یا خیر. .

مرتبط: سپرده‌ها با نهادهای غیربانکی از جمله شرکت‌های ارزهای دیجیتال تضمین نمی‌شوند – FDIC

تومی یکی از مدافعان کریپتوکارنسی جنگ‌طلب است. وی از منتقدان جدی سیاست های سازمان بورس و اوراق بهادار بوده است. او همچنین نویسنده قانون Stablecoin TRUST است و قوانین مربوط به قانون عادلانه مالیات ارز مجازی در سال ۲۰۲۲ را در سنا معرفی کرده است. او نسبت به انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا ابراز نگرانی کرده است.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا