اخبار ارز دیجیتال

سناتور رامیس: قانون من چیزی است که به SEC اجازه می دهد از مصرف کنندگان حمایت کند.

Lummis-Gilibrand به SEC اجازه می دهد تا بفهمد که کدام ارزهای رمزنگاری شده در محدوده نظارتی آن قرار می گیرند و بقیه را به CFTC واگذار می کند.

ایالات متحده از زمان جنگ جهانی دوم، زمانی که دلار آمریکا به ارز ذخیره جهانی تبدیل شد، رهبر مالی جهان بوده است. در نتیجه، آمریکایی‌ها از مزایایی مانند قدرت خرید بیشتر، دسترسی آسان‌تر به سرمایه و نرخ بهره پایین‌تر برخوردار شده‌اند. این شامل اوراق قرضه دولتی نیز می شود.

متأسفانه، ما با تهدیدهای فزاینده ای برای تسلط آن مواجه هستیم، از جمله بدهی های ملی از یک سو و ظهور چین و ارز دیجیتال خود از سوی دیگر. اگر دلار آمریکا جایگاه خود را به عنوان ارز ذخیره جهانی از دست بدهد، به معنای پرداخت سود بیشتر ایالات متحده، پرداخت بدهی بالاتر و کسری سرسام آور است.

بهترین زمان برای مقابله با بحران قبل از شروع آن است و ایالات متحده هنوز فرصت دارد تا قایق مالی خود را به درستی انجام دهد و در مسیر ادامه رهبری مالی قرار گیرد.

مربوط: SEC 9 توکن را به عنوان اوراق بهادار در موارد معاملات داخلی با “تاثیر گسترده” فهرست می کند – CFTC

من فکر می کنم دارایی های دیجیتال یک نقطه شروع هستند. دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز مانند بیت‌کوین (BTC) راهی را برای سرمایه‌گذاری در فروشگاه‌های ارزشی که دولت‌ها نمی‌توانند آن را افزایش دهند، به کاربران ارائه می‌دهد. فناوری دفتر کل زیربنایی آن، به نام بلاک چین، کاربردهای هیجان انگیز زیادی دارد، از ارز گرفته تا ردیابی محموله ها و فعال کردن قراردادهای هوشمند.

از سال 2018، من شاهد تبدیل شدن ایالت من در وایومینگ به یک رهبر ملی در مقررات دارایی‌های دیجیتال بوده‌ام و به نوآوران فضایی برای آزمایش می‌دهد و در عین حال از مصرف‌کنندگان در برابر کلاهبرداران محافظت می‌کند.

به عنوان یک خزانه‌دار سابق ایالتی، از امکان گنجاندن دارایی‌های دیجیتال در سیستم مالی آمریکا هیجان‌زده هستم. اجماع تقریباً جهانی از سوی تنظیم‌کننده‌ها، سیاستمداران و صنعت دارایی دیجیتال که زمان آن رسیده است که دارایی‌های دیجیتال را به مرزهای نظارتی برسانیم، تشویق شده‌ام. پس از بحث در مورد دارایی‌های دیجیتالی که برای لایحه زیرساخت در تابستان گذشته در نظر گرفته شد، فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که یک بحث جامع در مورد اینکه چگونه می‌خواهیم دارایی‌های دیجیتال را ترکیب کنیم، باشد.

من با سناتور کریستن گیلیبراند همکاری کردم تا قانون نوآوری مالی مسئول را به عنوان آغازین بحث فدرال در مورد دارایی های دیجیتال معرفی کنیم. این یک راه جامع برای حفظ رهبری مالی ایالات متحده و در عین حال معرفی ایمن نوآوری در سیستم مالی ایالات متحده است.

مربوط: توسعه دهندگان GameFi ممکن است با جریمه های سنگین تحت لومیس-گیلیبرند روبرو شوند و ممکن است با مشکل مواجه شوند

همانطور که من می بینم، برای رسیدن به این هدف باید به چندین مورد مهم پرداخت. اگر بتوانیم روی این موضوعات با هم کار کنیم، اطمینان نظارتی را فراهم خواهیم کرد که مبتکران آمریکایی برای ادامه انقلاب مالی به آن نیاز دارند و در عین حال از مصرف کنندگان در برابر افراد بد محافظت می کنند.

با یک تعریف شروع می شود. تعاریف رایج کاربردی را برای درک و استفاده توسط صنعت دارایی دیجیتال و تنظیم کننده ها تنظیم کنید. قبل از معرفی چارچوب دارایی دیجیتال Lummis-Gilibrand، این تعاریف در قوانین فدرال وجود نداشت. مبتکران قوانینی را که باید رعایت کنند را می شناسند و تنظیم کننده ها در مورد نحوه برخورد صحیح با دارایی های مختلف راهنمایی دریافت خواهند کرد.

یک تعریف روشن محدودیت های غیر ضروری و محدودیت های بی معنی را حذف می کند. به عنوان مثال، ممنوع کردن افراد از سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC) یا سایر دارایی‌های دیجیتال پس از بازنشستگی یا مجبور کردن استخراج‌کنندگان دارایی دیجیتال یا دیگران به ارائه اطلاعات کاربری که به IRS ارائه نکرده‌اند. این کاری است که باید انجام شود. دارند.

این وظیفه کنگره است که به آژانس های فدرال قدرت دهد. چارچوب دارایی دیجیتال Lummis-Gilibrand به کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجازه می دهد تا تعیین کند که دارایی های دیجیتال اوراق بهاداری مانند سهام هستند یا کالاهایی مانند طلا. ضمناً کمیسیون معاملات آتی کالا مجاز به تنظیم بازار نقدی خواهد بود.

اما این موضوع فقط برای نوآوران نیست. کنگره باید از مصرف کنندگان محافظت کند و Lummis-Gilibrand دقیقاً این کار را انجام می دهد. نوآوران باید اطلاعات مورد نیاز مشتریان بالقوه را برای اتخاذ تصمیمات صحیح سرمایه گذاری فراهم کنند. ما همچنین باید به نهادهای نظارتی اجازه دهیم که کلاهبرداران را مجازات کنند. طرح ما بدون خفه کردن نوآوری از مصرف کنندگان محافظت می کند.

مربوط: پاسخ کاربر GitHub به لایحه Gillibrand-Lummis با ایده “بیت کوین”

ما همچنین می دانیم که بحث های مداوم در مورد استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی وجود دارد. قانون نوآوری مالی مسئول ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را تجویز نمی کند، اما به موضوع استیبل کوین ها می پردازد. بانک ها باید بتوانند استیبل کوین صادر کنند و کنگره باید از نمونه وایومینگ پیروی کند و ملزم به ذخیره 100 درصدی آنها باشد. این سیاست در ایالت های گاوچران کار می کند و باید این حمایت را به سطح فدرال برساند.

چارچوب دارایی دیجیتال Lummis-Gilibrand همه این کارها را انجام می دهد. در حالی که گفتگوی کنگره در مورد دارایی های دیجیتال تازه شروع شده است، ما معتقدیم لایحه ما گام های بعدی درست را برای حرکت از قانون دارایی های دیجیتال تئوریک به قانون دارایی های دیجیتال واقعی ارائه می دهد. در نهایت ما باید اقدام کنیم. انجام این کار رهبری مالی ایالات متحده را برای سال های آینده تقویت خواهد کرد.

سناتور سینتیا رامیس او اولین جمهوری خواه است که در سال 2020 از وایومینگ به سنای ایالات متحده راه یافته است. پیش از این، او از سال 2009 تا 2017 به عنوان عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده و از سال 1999 تا 2007 به عنوان خزانه‌دار دولت خدمت کرد.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Sen. Cynthia Lummis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا