🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Cypherpunk: فروش بیت کوین به این معنی نیست که شما خوش بین نیستید

Cypherpunk یکی از اولین شرکت های سهامی عام در جهان بود که روی بیت کوین سرمایه گذاری کرد و تصمیم گرفت تا ۱۰۰٪ ارز دیجیتال را تا ژوئن ۲۰۲۲ بفروشد.

علیرغم موج عظیم نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال، برخی از شرکت‌هایی که در چند ماه گذشته ارزهای دیجیتال را فروخته‌اند به هیچ وجه نسبت به بیت‌کوین (BTC) نزولی نیستند.

شرکت سرمایه گذاری Cypherpunk Holdings مستقر در کانادا یکی از شرکت هایی است که تصمیم به فروش ارزهای رمزنگاری شده در زمستان سال ۲۰۲۲ کریپتو دارد و ۱۰۰٪ بیت کوین و اتر (ETH) را تا ژوئن نقد می کند. Cipherpunk، یکی از اولین شرکت‌های سهامی عام در جهان که روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرد، می‌گوید علیرغم فروش تمام سکه‌های دیجیتالی خود در آن زمان، «چشم‌انداز بلندمدت ارزهای دیجیتال» را حفظ کرده است.

انحلال ارز رمزنگاری شده Cypherpunk ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، زیرا سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار تورنتو تحت نماد نماد HODL فهرست شده است. این مخفف به طور گسترده در جامعه رمزنگاری برای اشاره به “Hold On for Dear Life” یا استراتژی صعودی نگهداری بیت کوین بدون توجه به شرایط بازار استفاده می شود.

به گفته جفری گائو، مدیر عامل Cypherpunk، سرمایه‌گذاران رمزارز گاهی اوقات می‌توانند پول نقد کنند و صعودی باقی بمانند.

گائو در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: «ما در این تجارت هستیم زیرا در درازمدت نسبت به ارزهای رمزپایه صعودی هستیم.» مدیرعامل گفت، این ارز می تواند بازگردد و «فرصت های خاصی» هستند که شرکت فعالانه دنبال می کند.

گائو گفت که صنعت شاهد انحلال‌های اجباری بود زیرا حتی «احتمالاً پیچیده‌ترین» مؤسسات مانند وویجر، سه آرو کپیتال و سلسیوس در کسب‌وکارهایی که «کاملاً فاقد مدیریت ریسک بودند» درگیر بودند. به گفته مدیرعامل، مدیریت ریسک وجود ندارد یا تقریباً وجود ندارد، چیزی است که واقعاً صنعت ارزهای دیجیتال را از صنایع بالغ‌تر متمایز می‌کند. آقای گائو افزود:

با نگاه به آینده، در حالی که بلندمدت صعودی است، این طرز فکر در مورد مدیریت ریسک بسیار مهم است. […] شما می توانید در مورد ارزهای دیجیتال خوش بین باشید، اما آنها همچنان می توانند خارج از بازار بفروشند. “

به گفته گائو، Cypherpunk فرآیند انحلال را در اوایل ماه مه درست قبل از فروپاشی شبکه Terra (LUNA) – که اکنون Terra Classic (LUNC) نامیده می شود – آغاز کرد و استیبل کوین الگوریتمی در ۱۰ می راه اندازی شد. TerraUSD (UST سابق) خود را از دست داده است. میخ دلار آمریکا گائو گفت: «تا زمانی که این اتفاق افتاد، ما احتمالاً حدود ۳۰ یا ۴۰ درصد از ریسک را تخلیه کردیم. گائو گفت: یک سوم آخر.

مربوط: ایلان ماسک: اوج تورم تاریخی ایالات متحده پس از فروش ۹۰ درصد بیت کوین توسط تسلا

گائو گفت: «ما اساساً هیچ پیشرفتی نداشتیم، اما از تخریب سرمایه زیادی نیز جلوگیری کردیم. او ادامه داد که علیرغم وجود برخی مشکلات با اکوسیستم سولانا در اوایل آگوست، نسبت به آلتکوین هایی مانند اتر و سولانا (SOL) بسیار خوشبین است.

“در دراز مدت، حداقل در حال حاضر، من نسبت به بیت کوین نسبت به سایر توکن ها به طور محافظه کارانه صعودی خواهم داشت. من اینجا هستم.

نویسنده: Helen Partz

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا