🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی توقیف شده Bitzlato به کاربران اجازه می دهد ۵۰ درصد از بیت کوین خود را برداشت کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Bitzlato هنوز ۵۰٪ باقی مانده از وجوه کاربر را حل نکرده است و ممکن است در نهایت با سرمایه خود تکمیل شود.

صرافی ارز دیجیتال Bitzlato وابسته به روسیه علیرغم توقیف رسمی توسط مقامات اروپایی، توانسته تا حدی به منابع مالی کاربران خود دسترسی پیدا کند.

این شرکت در ۲۰ مارس در کانال تلگرامی خود اعلام کرد که Bitzlato به کاربران این امکان را داده است تا ۵۰٪ از دارایی هایی را که به دلیل اعدام های ایالات متحده و یوروپل در پلتفرم گیر کرده اند، برداشت کنند.

بر اساس این بیانیه، کاربران Bitzlato اکنون می توانند نیمی از دارایی های خود را با استفاده از ربات تلگرام @bz_phoenix_bot بازیابی کنند. این به کاربران امکان می دهد دارایی ها را از حساب های وب بیتزلاتو خود به کیف پول ها یا صرافی های خارجی منتقل کنند.

تمامی برداشت‌ها از بیتزلاتو در بیت‌کوین (BTC) پردازش می‌شود، زیرا این پلتفرم تمام آلت‌کوین‌های نگه‌داشته شده توسط کاربران را در زمانی که سرویس در ۱۸ ژانویه بسته شد، به BTC تبدیل کرد. مسائل مربوط به چندین سرویس آلتکوین پس از توقیف بیتزلات.

در چت عمومی Bitzlato، بسیاری از کاربران ادعایی Bitzlato گفتند که می توانند بیت کوین های خود را به صرافی هایی مانند ByBit و Binance منتقل کنند. برخی از مشتریان ادعایی بیتزلاتو با استفاده از کیف پول های نرم افزاری مانند Trust Wallet و ViaBtc و همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger، بیت کوین را برداشت کرده اند.

گزینه خروج ۵۰ درصدی Bitzlato از نقشه راه اعلام شده قبلی برای بازگرداندن دسترسی کاربران به پلتفرم و از سرگیری عملیات پیروی می کند. طبق این طرح، Bitzlato به کار بر روی بازیابی پلتفرم ادامه خواهد داد و قصد دارد تا اوایل آوریل ۲۰۲۳ خدمات معاملات ارز دیجیتال همتا به همتا (P2P) را ارائه دهد.

بسیاری از کاربران ترجیح دادند این بار ۵۰ درصد از دارایی های خود را از Bitzlato خارج نکنند و تصمیم گرفتند تا زمانی که صرافی تجارت P2P را از سر بگیرد صبر کنند. سخنگوی Bitzrat به کوین تلگراف گفت: هنگامی که پلتفرم P2P بازیابی شود، کاربران می توانند به تمام ویژگی هایی که قبلاً در دسترس بودند دسترسی داشته باشند.

مقامات گفتند که کاربران Bitzlato نباید انتظار داشته باشند که ۵۰ درصد باقی مانده از دارایی های خود را پس از راه اندازی صرافی P2P بازیابی کنند.

یکی از سخنگویان Bitzlato گفت: “اینها دو سوال و فرآیند غیرمرتبط هستند، بنابراین پس از باز شدن P2P نیمه دوم وجود ندارد.”

مربوط: گزارش: پاسخ بایننس به سناتورهای آمریکایی فاقد اطلاعات مالی است

به گفته یکی از نمایندگان، Bitzlato قصد دارد دسترسی به وجوه ضبط شده توسط یوروپل را بازگرداند یا وجوه را از منابع مالی خود شرکت بازگرداند. یک سخنگوی گفت.

وکلا تصمیم دولت فرانسه را به چالش کشیده اند و اگر نتیجه مطلوب باشد، وجوه مسترد خواهد شد. […] اگر این کار جواب نداد، کاربران باید منتظر بمانند تا شرکت پول کافی برای پوشش زیان‌ها به دست آورد. ”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، وزارت دادگستری ایالات متحده در اواسط ژانویه یک اقدام اجرایی بین المللی ارزهای دیجیتال را علیه Bitzlato اعلام کرد. یوروپل بعداً گزارش داد که مقامات اروپایی بیش از ۱۹ میلیون دلار ارزهای رمزنگاری شده از بیت‌ترات را به عنوان بخشی از یک اقدام اجرایی ضبط کردند.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا