اخبار ارز دیجیتال

SecretDAO پس از درگیری عمومی بین سازمان ها به بازسازی بنیاد رای می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیاد جدید توسط هیئتی متشکل از سه عضو یا بیشتر اداره خواهد شد و هیچ نهادی بیش از یک کرسی را در اختیار نخواهد داشت.

طبق صفحه رسمی این پیشنهاد، DAO که شبکه مخفی بلاک چین (SCRT) متمرکز بر حریم خصوصی را مدیریت می کند، به بازسازی بنیاد مخفی به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی با “عملیات شفاف” رای داده است.

در این پیشنهاد آمده است که بنیاد جدید “به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ثبت خواهد شد” [non-profit organization] گزارشی سالانه از فعالیت های خود از جمله شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)، بودجه و اهداف ارائه می دهد. این بنیاد توسط هیئت مدیره ای متشکل از سه یا چند عضو جامعه اداره می شود. بر اساس این پیشنهاد، هیچ نهاد واحدی نمی تواند بیش از یک کرسی در هیئت مدیره داشته باشد.

با ۹۰.۱۳ درصد آرا به تصویب رسید. ۹.۸۷ درصد از DAO از رای دادن خودداری کردند و هیچ یک از اعضا به این پیشنهاد رای منفی ندادند.

این تایید پس از آن صورت گرفت که یک درگیری عمومی بین SecretLabs و Secret Foundation، دو سازمان مجزا که از شبکه مخفی حمایت می کنند، رخ داد. در ۱۴ ژانویه، گای زیسکیند، مدیرعامل SecretLabs، مدیر عامل بنیاد، تور بایر را متهم کرد که توکن‌های SCRT را به عنوان سود سهام پرداخت می‌کند و معامله را فاش نمی‌کند.

بیر در پاسخی به انجمن، این اتهامات را رد کرد و مدعی شد که سود سهام بخشی از حقوق عادی او بوده و در صورت لزوم افشا شده است. موافقت کرد و گفت:

من بارها به صورت خصوصی و عمومی در مورد تمایل خود برای حضور در این تغییر صحبت کرده ام. این می تواند شامل ایجاد یک هیئت مدیره یا سایر مراحل بعدی باشد.

علیرغم حمایت عمومی Bear از طرح بازسازی، یکی از تأییدکنندگان اصلی Secret Network در ۳۰ ژانویه اعلام کرد که به دلیل “رویدادهای اخیر” و سایر مسائل بسته خواهد شد.

طرح تجدید ساختار در ۲ فوریه تنظیم شد. رای گیری بلافاصله آغاز شد و هفت روز به طول انجامید. بر اساس متن پیشنهاد، DAO قصد دارد بنیاد مخفی جدید را ظرف ۹۰ روز پس از تصویب به بهره برداری برساند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا