اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که SEC به حکم دادگاه درباره ETF بیت کوین Grayscale اعتراض نخواهد کرد

اگر درست باشد، SEC باید برنامه ETF Spot Bitcoin را بررسی کند و تصمیم بگیرد. در صورت رد، Grayscale ممکن است نسبت به تصمیم اعتراض کند.

گزارش ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برنامه ای برای تجدید نظر در مورد حکم اخیر دادگاه به نفع Grayscale Investments ندارد. این حکم، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را ملزم می‌کند تا برنامه صندوق‌های قابل معامله در بورس اسپات بیت‌کوین (BTC) شرکت را بررسی کند.

رویترز در گزارشی در 13 اکتبر با استناد به “منابع آشنا با موضوع”، تصمیم ادعایی کمیسیون SEC برای اعتراض نکردن به حکم دادگاه استیناف منطقه دی سی را برجسته کرد.

تحلیلگران بلومبرگ همچنین تاکید کردند که انتظار ندارند SEC به دیوان عالی شکایت کند، اما این لزوما به معنای تایید درخواست Grayscale نیست.

اگر گزارش‌ها درست باشند، SEC ملزم به بررسی درخواست Grayscale برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک بیت‌کوین ETF نقطه‌ای، بر اساس حکم دادگاه اوت خواهد بود.

به گزارش رویترز، دادگاه استیناف قصد دارد دستوری صادر کند که به طور مشخص نحوه اجرای حکم خود توسط SEC را مشخص کند.

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در توضیح این موضوع، از طریق X گفت:

“همچنین فکر نمی‌کنم آنها به دیوان عالی شکایت کنند. گفت‌وگو بین Grayscale و SEC باید هفته آینده آغاز شود. آیا ما منتظر اطلاعات بیشتر در مورد مراحل بعدی در هفته آینده هستیم یا هفته بعد؟”

با نگاهی به آینده، سیفرت پیشنهاد کرد که مهلت SEC برای تأیید یا رد درخواست Spot BTC ETF Grayscale «احتمالاً ظرف یک هفته آینده (یا دو) مشخص خواهد شد.

اگر SEC درخواست را رد کند، Grayscale می تواند نسبت به این تصمیم تجدید نظر کند و به طور بالقوه روند را حتی بیشتر طولانی می کند.

مربوط: قیمت بیت کوین به هدف جدید 25000 دلاری رسید زیرا روز تصمیم SEC باعث افزایش GBTC می شود

تا به امروز، تقریباً هفت درخواست نقدی بیت کوین ETF در SEC ثبت شده است و منتظر تصمیمات تنظیم کننده هستند.

پیش از این، در یک پست X دیگری در 13 اکتبر، سیفرت گفت که 90 شانس وجود دارد که یک برنامه Spot Bitcoin ETF، به طور خاص از Cathie Wood’s ARK Invest، در ژانویه 2024 تایید شود.

اریک بالسیوناس، تحلیلگر ارشد ETF، سیفرت و بلومبرگ نیز قبلاً پیشنهاد کرده بودند که 75 درصد احتمال دارد که درخواست در سال 2023 تأیید شود.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هبر، وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی دعاوی صحبت می‌کند.


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا