🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC برنده دعوای ۲.۸ میلیون دلاری در مورد ادعای دستکاری قیمت توکن کریپتو شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت فناوری هیدروژن و مدیر عامل سابق آن برای اجرای طرح تعیین قیمت، ۲.۸ میلیون دلار جریمه و جبران خسارت خواهند پرداخت.

دعوای هفت ماهه بین یک رگولاتور اوراق بهادار آمریکا و شرکتی که ادعا می‌کرد قیمت ارزهای دیجیتال را دستکاری کرده بود، با پرداخت ۲.۸ میلیون دلار به پایان رسید.

در ۲۰ آوریل، یک قاضی دادگاه منطقه نیویورک به شرکت فناوری هیدروژن و مدیر عامل سابق آن، مایکل راس کین، ۲.۸ میلیون دلار به عنوان تخفیف و مجازات مدنی در دادخواستی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه شده بود، اعطا کرد.

این مبلغ شامل تقریباً ۱.۵ میلیون دلار سود “تف” (اشاره به سود حاصل از فعالیت های غیرقانونی) و بیش از ۱ میلیون دلار جریمه است.

علاوه بر این، مایکل کین، مدیر عامل هیدروژن، موافقت کرد که جریمه هایی در حدود ۲۶۰۰۰۰ دلار به افراد بپردازد. مبلغ باقیمانده شامل بهره قبل از قضاوت است.

در سپتامبر ۲۰۲۲، SEC شکایتی را ارائه کرد و ادعا کرد که کین از Moonwalkers Trading Limited از سازنده بازار هیدروژن برای اجرای طرحی برای دستکاری حجم و قیمت توکن ERC-20 Hydro (HYDRO) استفاده کرده است.

SEC گفت کین و مدیر عامل Moonwalker، تایلر اوسترن، پس از توزیع توکن‌های Hydrogen’s Hydro از طریق airdrops، برنامه‌های جایزه و فروش مستقیم در سال ۲۰۱۸، “ظاهری نادرست از فعالیت بازار قوی ایجاد کردند.”

بر اساس شکایت SEC، Ostern توکن‌ها را در یک «بازار متورم مصنوعی» فروخت که در آن هیدروژن بیش از ۲ میلیون دلار سود خالص داشت.

یک روز پس از ثبت شکایت، اوسترن موافقت کرد که پرونده را با پرداخت ۴۱۰۰۰ دلار حل و فصل کند.

مربوط: تلاش SEC برای مقررات رمزنگاری “هرکول” “سیاست بد” است – پارادایم

هیدروژن و کین اکنون به شرایط توافقنامه ملزم هستند، که از بحث بیشتر در مورد ادعاهای تحمیل شده علیه آنها توسط SEC جلوگیری می کند.

کین و شرکت از فروش ارزهای دیجیتال اضافی تا زمانی که توکن Hydro تست هوی را پشت سر بگذارد و تاییدیه بیشتری از SEC دریافت کند، ممنوع هستند.

کین همچنان اجازه دارد در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال شرکت کند. این بدان معناست که شما می توانید دارایی های رمزنگاری شده را برای منافع شخصی بخرید و بفروشید.

Hall of Flame: Crypto Wendy Talks SEC Destruction, Sexism, and Weak the Weakنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا