اخبار ارز دیجیتال

SEC از Do Kwon شکایت کرد، Paxos آماده شکایت، VPN SBF: Hodler’s …


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داستان های برتر هفته Paxos “به شدت با SEC مخالف است” که BUSD یک امنیت (BUSD) است که به عنوان یک امنیت تعریف شده است. شرکت. SEC ادعا می کند که سازمان نتوانسته است BUSD را تحت نظر دولت فدرال ثبت کند. […]

برترین اخبار هفته

Paxos قاطعانه با SEC که BUSD یک امنیت است مخالف است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) استیبل کوین بایننس USD (BUSD) را به عنوان یک اوراق بهادار در اطلاعیه ولز که به ناشر آن، شرکت پکسوس تراست ارسال شده است، تعریف کرده است. SEC ادعا می کند که این سازمان نتوانسته است BUSD را تحت قوانین اوراق بهادار فدرال ثبت کند. با این حال، این شرکت به شدت با دیدگاه مقامات مخالف است و آماده است تا این موضوع را به شدت در دادگاه های ایالات متحده پیگیری کند. همچنین در این هفته، Paxos توسط وزارت خدمات مالی نیویورک دستور توقف صدور توکن های جدید BUSD را دریافت کرد. گفته می‌شود که این آژانس سال گذشته شکایتی از یکی دیگر از صادرکنندگان استیبل کوین به نام Circle دریافت کرده است که در آن ادعا شده بود که ذخایر بایننس برای حمایت از BUSD کافی نیست.

SEC از Do Kwon و Terraform Labs به دلیل کلاهبرداری شکایت کرد

SEC ایالات متحده شکایتی علیه آزمایشگاه Terraform و بنیانگذار آن Do Kwon تنظیم کرده است و آنها را به سازماندهی یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار رمزنگاری متهم کرده است. رگولاتور گفت Kwon و Terraform مجموعه‌ای از اوراق بهادار رمزنگاری متصل به هم را ارائه و می‌فروشند که بسیاری از آنها تراکنش‌های ثبت نشده هستند. به TerraClassicUSD (USTC)، استیبل کوین الگوریتمی که اکنون فروپاشی شده، و Terra Classic (LUNC)، ارز دیجیتال متصل به آن اشاره دارد. این شکایت به دنبال اتهام نقض قوانین ثبت اوراق بهادار و مقررات مبارزه با تقلب است.

همچنین بخوانید
ویژگی

چگونه از فروپاشی جامعه ارزهای دیجیتال جلوگیری کنیم

ویژگی

سوئد: مرگ پول؟

قاضی فدرال به ممانعت از دسترسی به اینترنت Sam Bankman-Fried به عنوان شرط وثیقه اشاره می کند

سم بنکمن-فرید پس از چند روز پس از استفاده از VPN برای تماشای فوتبال، برای اولین بار در دادگاه ظاهر شد. دادستان ها ادعا می کنند که استفاده از VPN باعث ایجاد نگرانی های احتمالی پس از تماس مدیر عامل سابق با شاهدان احتمالی در یک پرونده جنایی در اوایل این ماه شده است. ما می خواهیم شما را از استفاده از تلفن، تبلت، رایانه یا اینترنت منع کنیم. در اخبار ورشکستگی FTX، یک قاضی فدرال مجوز انتشار اسامی ضامنان اوراق قرضه ۲۵۰ میلیون دلاری را صادر کرده است. محاکمه جنایی Bankman-Fried قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، در حالی که مراحل ورشکستگی FTX ادامه دارد.

السالوادور سفارت بیت کوین را در ایالات متحده افتتاح کرد

یک سفارت بیت کوین توسط السالوادور در ایالات متحده افتتاح می شود. سفیر میلنا مایورگا گفت که دفتر نمایندگی این کشور و ایالت تگزاس روی یک پروژه مشترک جدید برای تقویت پذیرش بیت کوین کار خواهند کرد. صندوق بین‌المللی پول با اشاره به ماهیت سفته‌بازی بازار ارزهای دیجیتال و پیامدهای آن برای پایداری مالی و حمایت از مصرف‌کننده، از السالوادور خواست تا در برنامه‌های خود برای افزایش قرار گرفتن در معرض بیت کوین تجدید نظر کند. بیت کوین از سال ۲۰۲۱ به عنوان ارز قانونی در السالوادور خواهد بود.

سلسیوس پیشنهاد NovaWulfs را برای رهایی از ورشکستگی انتخاب می کند

وام دهنده ارز دیجیتال ورشکسته Celsius Network، Novawolf Digital Management را به عنوان حامی طرح بازسازی پیشنهادی فصل ۱۱ برای تأمین مالی وجوه خود انتخاب کرده است. طرح پیشنهادی از حمایت هیئت بستانکاران بدون وثیقه برخوردار است و شاهد ایجاد یک پلتفرم عمومی جدید به نام NewCo است که تماماً متعلق به طلبکاران Earn است. شش شرکت از جمله بایننس و گلکسی دیجیتال برای ارز دیجیتال سلسیوس پیشنهاد داده اند.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) است ۲۴,۳۷۲ دلار، اتر (اتریوم) و ۱۶۹۴ دلار و XRP و ۰.۳۹ دلارکل سرمایه بازار است ۱.۱۱ دلار با توجه به CoinMarketCap، تریلیون.

Filecoin سه افزایش دهنده برتر آلتکوین در این هفته در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ است. (FIL) ۵۱.۱۳٪، کامپیوتر اینترنتی (ICP) ۴۶.۸۶ درصد و استار (ستاره) در ۴۳.۸۰٪.

۳ بازنده برتر آلتکوین این هفته نمودار هستند (GRT) -۱.۶۲٪ از Nexo (نکس) -۱.۴۹% و UNUS SED LEO (لئو) -۱.۰۵٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
ویژگی

بازی های بلاک چین به جریان اصلی تبدیل می شوند: در اینجا نحوه برنده شدن آنها آمده است

ویژگی

سرمایه گذاری در بازی های بلاک چین: چرا VC ها شرط بندی بزرگی می کنند

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

Paxos قاطعانه با کارکنان SEC مخالف است زیرا BUSD تحت قوانین اوراق بهادار فدرال یک امنیت نیست.

شرکت پکسوس تراست، صادرکننده استیبل کوین بایننس USD

اما مقررات اجباری که هیچ کمکی به مصرف کنندگان نمی کند و نوآوری را به خارج از کشور هدایت می کند، راه حل نیست. درست کردن سهم خود مهم است.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس

کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از آنکه کاربرد قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را روشن کند، برای سردرگمی انجام داده است.

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین

به عنوان یک صنعت، ما این قدرت و مسئولیت را داریم که از تبدیل شدن دارایی های دیجیتال به بهشت ​​پولشویی و فراریان تحریم جلوگیری کنیم.

سیمون ماینی، مدیر عامل شرکت Elliptic

مسلماً، بر اساس نحوه عملکرد کلی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال، مشاوران سرمایه‌گذاری نمی‌توانند به عنوان متولیان واجد شرایط به آنها اعتماد کنند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

هنگامی که ما عملکرد قیمت را می بینیم، وقتی هیجان تماس های مشتری را می بینیم، وقتی می بینیم که FOMO در حال انباشته شدن است، ما [Bitcoin] 30000 دلار تا پایان سه ماهه

مایک نووگراتز، مدیرعامل هلدینگ دیجیتال گلکسی

پیش بینی هفته

بیت کوین متریک مادر سیگنال های صعودی بیت کوین را برای چهارمین بار چاپ می کند

شاخص قیمت بیت کوین برای چهارمین بار در این هفته به عنوان یک هشدار جدی به خرس ها سبز شده است.

به گفته Mohit Sorout، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال، شاخص میانگین هزینه دلار در حال حاضر به یک بازار صعودی وحشیانه اشاره می کند. سیگنال‌های خرید آن نادر هستند و Sorout تنها سه بار در طول تاریخ بیت‌کوین دیده شده است که هر کدام از این سیگنال‌ها از افزایش شدید قیمت بیت‌کوین جلوگیری کرده‌اند.

امروز چهارمین باری است که این سیگنال به بازار خشمگین گاوی اشاره می کند و او در نظرات خود توضیح می دهد که این رویداد مادر همه سیگنال های گاوی $btc است.

FUD هفته

دایره شایعات مربوط به اجرای برنامه ریزی شده SEC را سرکوب می کند

Circle، شرکت پشتیبان استیبل کوین USDC، پس از اینکه یک خبرنگار فاکس بیزینس در توییتر ادعا کرد که USDC یک اوراق بهادار ثبت نشده است، توسط رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده دستور توقف فروش USDC را صادر کرده است. پس از بیان آن، با ترس، عدم اطمینان، و سوء ظن این شایعه بعداً توسط مدیر ارشد استراتژی Circle تکذیب شد، پس از اینکه Paxos، ناشر استیبل کوین بایننس USD، اخطاریه ولز را به دلیل عدم ثبت پیشنهاد تحت قانون اوراق بهادار فدرال دریافت کرد. ترس از اقدام نظارتی علیه صادرکنندگان استیبل کوین همچنان در حال افزایش است.

مدیر تجارت الکترونیک کره جنوبی متهم به پذیرش LUNA در شیلینگ آزمایشگاه Terra است

دادستان کره جنوبی او را متهم به دریافت میلیاردها دلار رشوه از دانیل شین، یکی از بنیانگذاران Terra، در ازای تبلیغ توکن Terra (LUNC) به عنوان یک روش پرداخت کرده است. حکم بازداشت برای مدیر عامل سابق Tmon درخواست شده است. طبق گزارش ها، شرکت تجارت الکترونیک قیمت را قبل از فروش توکن با سود چند میلیارد دلاری افزایش داد زیرا آن را به عنوان یک دارایی امن معرفی کرد.

سناتور وارن متعهد شد که لایحه AML را در DAO و DeFi مجدداً معرفی کند

سناتور الیزابت وارن، مفسر ارزهای دیجیتال، قصد دارد لایحه دو حزبی ضد پولشویی (AML) را با هدف قرار دادن نهادهای غیرمتمرکز مانند پروتکل های مالی غیرمتمرکز و سازمان های مستقل غیرمتمرکز، مجدداً به کنگره معرفی کند. به گفته وارن، جامعه ارزهای دیجیتال می‌خواهد نهادهای غیرمتمرکز را که روی کد اجرا می‌شوند از الزامات AML مستثنی کند.

بهترین ویژگی های Cointelegraph

آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟

کارشناسان می گویند که اکثر CEX ها فقط در صورت بروز حادثه حفاظت قراردادی اولیه را ارائه می دهند، اما وضعیت در حال بهبود است.

ورشکستگی سیمون دیکسون بیت کوینر و ایلان ماسک: تالار مشاهیر آتش

دیکسون به لطف بیت کوین از مقدار زیادی بدهی نجات یافت. او به طور تصادفی مرد فصل ۱۱ شد. ایلان ماسک فضای توییتر خود را خراب کرده است.

آسیا اکسپرس: سیم کارت رمزنگاری China Telcos، هرج و مرج مبادلات کره ای و غیره.

صرافی کره جنوبی با رسوایی، سیم کارت بلاک چین جدید Square Enix Polygon را برای بازی های NFT آینده خود انتخاب می کند.

نویسنده: Editorial Staff

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا