اخبار ارز دیجیتال

Lido Finance: سرکوب SEC در مورد سهام ارزهای دیجیتال عواقب نامشخصی برای DeFi دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای Lido DAO در مورد اینکه چگونه سرکوب سهام SEC بر آینده DeFi در ایالات متحده تأثیر می گذارد ابراز نگرانی کرده اند.

به گفته رئیس توسعه کسب و کار Lido DAO، سرکوب سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال توسط تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالات متحده می تواند عواقب ناخواسته ای برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) داشته باشد.

در گزارش بلومبرگ مورخ ۱۳ فوریه، جیکوب بلیش، رئیس توسعه کسب و کار در سازمان غیرمتمرکز خودمختار لیدو (DAO)، گفت که SEC در نهایت شهروندان ایالات متحده را از تعامل با سرویس‌های استقرار ارزهای دیجیتال، از جمله پروتکل، باز می‌دارد. او گفت که مهم ترین خطر است.

“بزرگترین خطری که من شخصاً به عنوان یک فرد مستقر در ایالات متحده می بینم این است که آنها بیایند و بگویند شما حتی نمی توانید با این نوع پروتکل ها تعامل داشته باشید یا در آن مشارکت کنید.”

“بنابراین، به عنوان یک مشارکت کننده DAO، آیا این بدان معناست که من دیگر نمی توانم روی Lido کار کنم؟ آیا باید شرکت را ترک کنم و کار دیگری انجام دهم؟”

مدیریت Lido توسط Lido DAO اداره می شود و اعضای آن در سراسر جهان در مورد تصمیمات کلیدی که پروتکل را اجرا می کنند رای می دهند.

پس از راه‌اندازی شکایت‌های قانونی و سایر اقدامات اجرایی SEC علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال، Bullish به تعداد فزاینده‌ای از افراد در صنعت ارزهای دیجیتال می‌پیوندد که خواستار شفافیت بیشتر در مورد مقررات و قوانین آتی هستند.

ناامید کننده ترین چیز این است که به عنوان یک صنعت همچنان از ما برای شفافیت خواسته می شود، اما من به عنوان یک شهروند ایالات متحده نتوانستم این کار را انجام دهم. [regulator’s] یک فرآیند تصمیم گیری در حال انجام است. ”

در ۹ فوریه، SEC صرافی کریپتوکارنسی کراکن را به دلیل «عدم ثبت پیشنهادات و فروش برای برنامه اشتراک ارز دیجیتال خود به‌عنوان یک سرویس» متهم کرد و مبادله سهام به مشتریان آمریکایی را متهم کرد.

در آخرین اقدام SEC، برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Coinbase، در پستی در توییتر در ۹ فوریه از سهامداری دفاع کرد و ممنوعیت استیکینگ را “جاده ای وحشتناک برای ایالات متحده” خواند.

مربوط: Paxos با شکایت SEC در مورد Binance USD – گزارش روبرو می شود

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، در توییت ۱۰ فوریه آرمسترانگ ساخته شده است. پرسیدن برای قوانین واضح تر در صنعت.

گروال گفت: «نیازی به تجزیه و تحلیل شکایات در دادگاه فدرال نداریم تا بفهمیم تنظیم‌کننده‌ها چه انتظاراتی دارند.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا