اخبار ارز دیجیتال

اعتراض SEC به تجارت Voyager-Binance.US توسط قاضی ایالات متحده مورد سوال قرار گرفت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک قاضی آمریکایی کمیسیون SEC را به دلیل عدم مشخص بودن اعتراض خود به معامله بازسازی وویجر مورد سرزنش قرار داد و از آن خواست تا به طور خاص نگرانی های خود را توضیح دهد.

گزارش شده است که قاضی ورشکستگی در پرونده Voyager Digital به دلایل مبهم تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالات متحده را به دلیل مخالفت با فروش پیشنهادی شرکت وام دهنده کریپتو به Binance.US توبیخ کرده است.

مایکل وایلز، قاضی ورشکستگی ایالات متحده در جلسه دادگاهی در نیویورک در 2 مارس گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اساساً توضیح نداده است که چگونه نگرانی های تجاری را مدیریت می کند. گزارش رویترز

دادگاه در حال بررسی یک طرح بازسازی برای نجات Voyager از ورشکستگی فصل 11 توسط صرافی ارزهای دیجیتال Binance بود که در 19 دسامبر سال گذشته اعلام شد. مناقصه ملک. ”

با این حال، SEC در 22 فوریه فروش را به چالش کشید و استدلال کرد که جنبه هایی از طرح تجدید ساختار می تواند قوانین اوراق بهادار را نقض کند.

در دادگاه، ویلیام آپتگرو، وکیل SEC، هنگامی که قاضی وایلز از او پرسید که آیا تنظیم کننده معتقد است این طرح قانون را نقض می کند، پاسخی متواضع ارائه کرد و اظهار داشت:

ما نمی‌توانیم در حال حاضر موضعی اتخاذ کنیم. SEC یک نهاد مشورتی است و روند آن طبق قوانین فدرال خصوصی است.»

وایلز پاسخ داد: “تفکر یک چیز است، اما تو چه کردی؟” وی افزود: اگر دلیلی برای نگرانی در اینجا وجود دارد، باید بیشتر بشنویم.

فروش نیاز به تایید دادگاه دارد، و SEC و کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) در حال بررسی این معامله هستند تا بررسی کنند که آیا این معامله شامل سرمایه گذاری خارجی است و نگرانی های امنیت ملی را افزایش می دهد. من اینجا هستم.

قاضی وایلز قرار است در 3 مارس به ادامه بحث درباره طرح ورشکستگی بپردازد.

مربوط: FTC تحقیقات ارز دیجیتال Voyager را به عنوان “بازاریابی فریبنده و ناعادلانه” منتشر کرد

طرح پیشنهادی Binance.US مشتریان وویجر را به صرافی ارزهای دیجیتال منتقل می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد برای اولین بار از زمان اعلام ورشکستگی این پلتفرم در جولای گذشته، وجوه خود را برداشت کنند.

طبق گزارش‌ها، مشتریان بیش از 70 درصد از سپرده‌های ورشکستگی خود را بازیابی خواهند کرد و در نظرسنجی از 61300 دارنده حساب با ادعای وام‌دهندگان ارزهای دیجیتال، این طرح توسط 97 درصد مشتریان تأیید شده است.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا