اخبار ارز دیجیتال

دعوای SEC صلاحیت صلاحیت را دارد زیرا گره های ETH در ایالات متحده “خوشه ای” هستند

SEC استدلال می کند که تراکنش های ETH داخلی در نظر گرفته می شوند زیرا اعتبار سنجی ETH بیشتر در ایالات متحده متمرکز است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ادعای بی‌سابقه‌ای دارد مبنی بر اینکه تجارت اتریوم در ایالات متحده انجام می‌شود، زیرا گره‌های ETH در ایالات متحده «تراکم‌تر از هر کشور دیگری» هستند.

ادعاهای SEC را می توان در شکایت 19 سپتامبر علیه محقق ارزهای دیجیتال و یوتیوبر یان بالینا یافت. در این دادخواست ادعا شده است که Ballina در سال 2018 هنگام تشکیل یک استخر سرمایه گذاری در تلگرام، توکن های Sparkstar (SPRK) را به صورت ثبت نشده ارائه کرده است.

SEC ادعا می کند که مشارکت های ETH توسط شبکه ای از گره ها در بلاک چین اتریوم زمانی که سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده به استخر سرمایه گذاری Ballina پیوستند تأیید شد.

SEC ادعا کرد که در نتیجه “این معاملات در ایالات متحده انجام شده است.”

در این مرحله، مشخص نیست که آیا چنین ادعاهایی در دادگاه قابل اجرا هستند یا اینکه آیا سابقه قانونی در خطر است یا خیر.

دکتر آرون لین، وکیل استرالیایی و پژوهشگر ارشد در مرکز نوآوری بلاک چین RMIT، به کوین تلگراف گفت که تمرکززدایی گره اتریوم تا حد زیادی به پرونده مورد بحث بی ربط است. او به شرح زیر توضیح داد.

شاکیان مستقر در ایالات متحده، متهمان مستقر در ایالات متحده و جریان معاملات از ایالات متحده مهمترین نکات در اینجا هستند. مشکلی نیست.

لین گفت که ادعاهای SEC جالب است، اما اضافه کرد که حتی اگر وکلای بالینا موضوع صلاحیت قضایی را به چالش نکشند، در این زمان بر دعوی قضایی آینده تأثیری نخواهد داشت.

“دفاع ممکن است در اینجا صلاحیت صلاحیت خود را اعطا کند، و اگر صلاحیت داشته باشد، مهم نیست، و اگر موضوع مورد مناقشه نباشد، دادگاه چیزی در مورد آن نمی گوید.” نگرانی در مورد پرونده های دادگاه زودرس است.

مربوط: سه ارائه دهنده ابر بیش از دو سوم گره های اتریوم را در اختیار دارند: داده ها

SEC قبلاً به دلیل رویکرد نظارتی خود در مورد ارزهای رمزپایه مورد انتقاد قرار گرفته بود که برخی از آنها به عنوان “تنظیم از طریق اجرا” یاد می کنند.

گری جنسلر، رئیس SEC اخیراً اشاره کرد که سهام‌داری مبتنی بر اتر می‌تواند قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را اندکی پس از انتقال اتریوم به Proof of Stake در 15 سپتامبر آغاز کند.

در پاسخ به این شکایت، بالینا در یک تاپیک 19 قسمتی در توییتر گفت که این اتهامات “بی اساس” هستند و او “از حل و فصل خودداری کرد، بنابراین من از توافق خودداری کردم.” [SEC] باید خودت را ثابت کنی ”

بالینا از اظهار نظر در مورد ادعای SEC مبنی بر اینکه به دلیل توزیع گسترده گره ها در ایالات متحده باید به ایالات متحده صلاحیت تراکنش های مبتنی بر اتریوم داده شود، خودداری کرد.

SEC در 19 سپتامبر اعلام کرد، کیفرخواست بالینا پس از آن صورت می گیرد که اسپارکستر و مدیر عامل آن، سجاد دایا، موافقت کردند که 35 میلیون دلار به “سرمایه گذاران آسیب دیده” پس از ICO 2018 بازپرداخت کنند. این به دلیل حل و فصل اخیر شکایت علیهنویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا