🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC درخواست تجدیدنظر بالقوه حکم XRP را در دعوای آزمایشگاه‌های ریپل پیشنهاد می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق اسناد دادگاه، SEC در حال حاضر در حال «در نظر گرفتن راه‌های موجود برای بررسی بیشتر» حکم خود مبنی بر اینکه XRP یک امنیت نیست، است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان داده است که ممکن است به حکم اخیر در دعوای دادگاه Ripple Labs، که XRP را در هنگام فروخته شدن به سرمایه گذاران خرد یک اوراق بهادار نمی داند، اعتراض کند.

SEC استدلال کرد که این حکم “اصول اساسی قانون اوراق بهادار” را نقض می کند، مانند آزمون هوی برای تعیین اینکه آیا یک قرارداد یک قرارداد سرمایه گذاری است.

آخرین اظهارات SEC در مورد پرونده Ripple Labs در یک شکایت جداگانه علیه Terraform Labs و بنیانگذار آن، Do Kwon، به اتهام “دست داشتن در یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری از اوراق بهادار رمزنگاری شده” منتشر شد.

با توجه به پاسخ SEC در ۲۱ ژوئیه به درخواست Terraform Labs برای اخراج، که در آن متهمان به تصمیم احتمالی قبلی Ripple Labs اشاره کردند، SEC تعدادی از مسائلی را که با حکم اخیر دادگاه در مورد XRP دارد برجسته کرد.

“برخلاف ادعای متهمان، بسیاری از قضاوت ریپل از استدلال‌های SEC در این مورد حمایت می‌کند و استدلال‌های مطرح شده در اینجا توسط متهمان را رد می‌کند. با این حال، با توجه به توزیع‌های برنامه‌ای و دیگر، SEC مؤدبانه انکار می‌کند که ریپل الزامات متناقض و غیرمستند را به هاوی و فرزندانش اضافه می‌کند.”

“با احترام تمام، این بخش‌های ریپل به اشتباه تعیین شده‌اند و نباید توسط این دادگاه پیگیری شود. کارکنان SEC در حال بررسی راه‌های مختلف برای بررسی بیشتر هستند و توصیه می‌کنند که SEC به دنبال چنین بررسی باشد.”

مربوط: قیمت XRP به دنبال فرصت صعودی جدید برای انتقال به بالای ۱ دلار است

بیانیه SEC تنها چند روز پس از آن منتشر شد که گری جنسلر، رئیس SEC، از اینکه دادگاه XRP را در صورت فروخته شدن به سرمایه گذاران خرد، یک اوراق بهادار نمی دانست، ابراز ناامیدی کرد.

من خوشحالم که دادگاه این را اعلام کرده است […] توکن های سرمایه گذاران نهادی اوراق بهادار هستند […] جنبه دیگر در مورد سرمایه گذاران فردی ناامید کننده بود. ما هنوز در حال بررسی آن هستیم و در حال بررسی آن هستیم.”

در همان روز، جنسلر همچنین در باشگاه مطبوعات ملی حاضر شد تا در مورد هوش مصنوعی سخنرانی کند، و از او پرسیده شد که آیا حکم دادگاه نشان دهنده نیاز فوری به ایجاد مقررات روشن برای صنعت است یا خیر.

با این حال، جنسلر نمی تواند پاسخ مشخصی به آن ارائه دهد.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا