اخبار ارز دیجیتال

SEC محصول VanEck Spot BTC Trust را تایید نمی‌کند، کمیسیونر معتقد است استاندارد دوگانه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیونرهای SEC، Mark Uyeda و Hester Peirce بیانیه مشترکی صادر کردند که در آن اختلافات مشاهده شده در اعمال استانداردها برای متقاضیان ETP را برجسته کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 10 مارس دستوری را علیه تغییر قاعده ای صادر کرد که به مدیر سرمایه گذاری VanEck اجازه می داد یک بیت کوین تراست را ایجاد کند. کمیسر مارک اویدا، همراه با همکار هستر پیرس، بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن از تصمیم کمیسیون برای عدم تایید انتقاد کردند. درج و معامله ابزارهای مالی.

کمیسیونر خاطرنشان کرد که SEC همه درخواست‌های ثبت شده برای تراست بیت‌کوین (BTC) را که حدود 20 مورد در شش سال گذشته است، تایید نکرده است.

از نظر ما، کمیسیون از مجموعه‌ای متفاوت از پست‌های هدف استفاده می‌کند که ما برای انواع دیگر ETP‌های مبتنی بر کالا استفاده کرده‌ایم، و مبادلاتی که ما برای این ETP‌های بیت‌کوین نقطه‌ای تنظیم می‌کنیم، از آن دوری می‌کنم.

این آژانس استدلال می‌کند که VanEck «توافق‌نامه‌های نظارت جامع به اشتراک گذاری با بازارهای تنظیم‌شده قابل توجه مرتبط با بیت کوین نقطه‌ای» ندارد، زیرا هیچ بازار تنظیم‌شده اساسی وجود ندارد. در حالی که این الزامی است که برای همه محصولات فهرست شده اعمال می شود، [ETPs]:

همچنین واضح است که کمیسیون اروپا در تجزیه و تحلیل خود از برنامه‌های Spot Bitcoin ETP از یک تعریف عجیب و غریب از «مهم» استفاده کرده است.»

کمیسیونر می گوید که SEC دیگر ETP های مبتنی بر کالا را برای اثبات روابط بین بازارهای نقدی و آتی، «مهم» برای نقدینگی محل معامله و حجم آن الزامی نمی کند، در صورتی که به نظر می رسد بیت کوین درگیر نباشد. آنها افزودند که SEC طبق قانون موظف است تغییرات سیاست را برای تأیید ETPهای مبتنی بر کالا توضیح دهد.

مطالب مرتبط: چرا SEC به رد برنامه های Spot Bitcoin ETF ادامه می دهد

VanEck دارای ابزارهای مالی مرتبط با معاملات آتی بیت کوین است. این شرکت در سال 2017 شروع به تلاش برای کسب تاییدیه برای محصول مرتبط با نقطه خود کرد.

اوئدا که توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده نامزد شد و در ژوئن به قدرت رسید، در ماه فوریه بیانیه ای را در رابطه با تقویت قوانین حضانت پیشنهادی SEC صادر کرد و گفت: “این رویکرد به حضانت از تصمیم سیاستی برای مسدود کردن دسترسی پشتیبانی نمی کند.” مثل اینکه پوشیده شده است.» رمزگذاری به عنوان یک کلاس دارایی ”نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا