اخبار ارز دیجیتال

SEC به تأخیر تصمیم گیری در مورد ETF ارزهای دیجیتال ادامه می دهد: رمزگشایی قانون

این تاخیر دو هفته قبل از مهلت دوم برای بسیاری از متقاضیان رخ می دهد.

مایک فلود، ویلی نیکل، تام ایمر و ریچی تورس، نمایندگان ایالات متحده، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) می‌خواهند تا فوراً صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) بیت‌کوین (BTC) را فهرست کند. فهرست کردن تصمیم گیری

در مورد ETFهای VanEck و ARK 21Shares Spot Ether (ETH)، SEC تصمیمات خود را به ترتیب تا 25 دسامبر و 10 ژانویه به تعویق انداخت، در حالی که GlobalX باید تا 21 نوامبر برای تصمیم کمیسیون صبر کند. تصمیم گیری در مورد درخواست های لحظه ای برای ETF های بیت کوین Invesco، Bitwise و Valkyrie نیز تا اواسط ژانویه به تعویق افتاده است.

این تأخیر دو هفته زودتر از دومین مهلت برنامه ریزی شده برای بسیاری از متقاضیان است که انتظار داشتند از رگولاتورهای اوراق بهادار بین 16 و 19 اکتبر صحبت کنند. زمان تاخیر ممکن است مربوط به تعطیلی دولت ایالات متحده باشد که به سختی از آن جلوگیری شده است، که احتمالاً تنظیم کننده های مالی این کشور و سایر آژانس های فدرال را مختل می کند.

Bitwise Asset Management در پاسخ به اعتراضات SEC به محصول، تاخیر در ETF Spot Bitcoin خود را با یک پرونده اصلاحی برطرف کرده است. در پرونده اصلاح شده خود، Bitwise به آنچه که SEC آن را “سوابق تحصیلی “مخلوط” یا “غیرقطعی” در رابطه با تاخیر بین معاملات آتی BTC و بازارهای نقدی می‌خواند، پرداخت.

دادگاه دیگری در چین بیت کوین را به عنوان دارایی به رسمیت می شناسد

دومین دادگاه مردمی شانگهای چین، بیت کوین را به عنوان یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد و غیرقابل تکرار به رسمیت شناخت و به کمیاب بودن و ارزش منحصر به فرد آن پی برد. بر اساس گزارش دادگاه، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به عنوان محصولات فناوری اینترنت منحصر به فرد و غیرقابل تکرار برجسته هستند. در این گزارش آمده است که در میان ارزهای دیجیتال متعدد، بیت کوین با سایر دارایی های دیجیتال متفاوت و منحصر به فرد است. دارای ویژگی های یک ارز پایه مانند مقیاس پذیری، سهولت توزیع، ذخیره سازی و پرداخت است.

به خواندن ادامه دهید

تایوان صرافی های ارز مجازی خارجی ثبت نشده را ممنوع می کند

کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) نکات کلیدی را برای تنظیم بازار ارز مجازی تایوان فرموله کرده و دستورالعمل های صنعتی را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) که در این کشور فعال هستند منتشر کرده است. رگولاتور در دستورالعمل های خود به قوانین استاندارد در سراسر صنعت، از جمله جداسازی دارایی های مالی صرافی ها از دارایی های مشتری و بررسی مکانیسم های فهرست بندی و حذف دارایی های مجازی از فهرست اشاره کرد.

FSC همچنین از VASP های خارجی خواست تا از ارائه خدمات در تایوان بدون دریافت تأییدیه لازم از تنظیم کننده ها خودداری کنند: اپراتورهای پلت فرم دارایی مجازی خارجی از ارائه عملیات در تایوان منع شده اند. […] مگر اینکه طبق قانون ثبت شده باشد. ”

به خواندن ادامه دهید

هنگ کنگ پلتفرم های رمزنگاری «مشکوک» را فهرست می کند

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) فهرستی از VATPهای مجاز، مجاز، بسته و معلق را ایجاد کرده است تا به عموم مردم کمک کند تا VATPهای بالقوه غیرقانونی فعال در هنگ کنگ را شناسایی کنند. ما قصد داریم فهرستی از تمام پلتفرم های تجارت دارایی مجازی را منتشر کنیم. VATP). هنگ کنگ. SFC همچنین گفت که فهرست اختصاصی “VATP های مشکوک” را نگه می دارد و آنها را در قسمت برجسته و قابل دسترسی آسان از وب سایت تنظیم کننده قرار می دهد.

قوانین جدید پس از رسوایی جاری تبادل ارزهای دیجیتال JPEX، که رسانه های محلی آن را یکی از بدترین موارد کلاهبرداری مالی در منطقه توصیف کرده اند، آمده است. JPEX متهم است که علیرغم عدم درخواست مجوز در هنگ کنگ، خدمات خود را برای ساکنان هنگ کنگ تبلیغ می کند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا