اخبار ارز دیجیتال

درخواست تجدیدنظر SEC هیچ مانعی برای دارندگان XRP نیست – وکیل Pro-XRP


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیتون سناریوهای احتمالی و پیچیدگی های نحوه اجرای قضاوت خلاصه را شرح داد.

در میان گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه درخواست تجدیدنظر بالقوه SEC می‌تواند تأثیر منفی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد، جان دیتون، وکیل طرفدار XRP، تصریح کرده است که حتی درخواست تجدیدنظر توسط آژانس تأثیری اساسی بر دارندگان XRP ندارد.

حکم یک قاضی مبنی بر اینکه فروش برنامه‌ای توکن‌های XRP از طریق صرافی‌ها به‌عنوان یک امنیت طبقه‌بندی نشده است، سؤالات جدیدی را در مورد پیامدهای قانونی احتمالی در صورتی که SEC تصمیم به تجدیدنظرخواهی درباره حکم صادر کند، ایجاد می‌کند. وکیل Deaton نماینده بیش از 75000 دارنده توکن XRP شرح داده شده است در مورد پیچیدگی های سناریوهای ممکن و نحوه اجرای قضاوت خلاصه.

SEC ایالات متحده در پرونده ای در 21 ژوئیه در رابطه با شکایت دو کوون، مدیرعامل آزمایشگاه Terraform، گفت که قصد دارد درخواست بررسی تصمیم گرفته شده در دادخواست ریپل را بنماید. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که Kwon قصد خود را برای استفاده از حکم قضایی XRP به عنوان سابقه ای برای استدلال اینکه دارایی های دیجیتال نباید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند، اتخاذ شد.

دیتون توضیح داد که تصمیم دادگاه تجدید نظر می تواند برای بیش از دو سال تمدید شود و در این مدت، حکم اجمالی همچنان قانون حاکم باقی خواهد ماند. در حال حاضر، مشخص نیست که کارکنان SEC چه زمانی رسیدگی به درخواست تجدیدنظر را پس از این حکم آغاز خواهند کرد.

درخواست تجدیدنظر تا رد شدن فاصله زیادی دارد. اهمیت این برد برای XRP، دارندگان XRP و ریپل را دست کم نگیرید.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، در پاسخ به بحث جاری درباره اختیارات SEC در مورد توکن‌ها، گفت که صلاحیت کارگزار محدود به اوراق بهادار است. اگر یک توکن به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی نشود، SEC نباید در تنظیم آن نقشی ایفا کند. ادعای صلاحیت قضایی در جایی که وجود ندارد صرفاً یک حرکت قدرت سیاسی است که در نهایت به نفع هیچ کس نیست و به همه دست اندرکاران آسیب می رساند.

مربوط: مدیر عامل موقت ترا می گوید که «پیشرفت اندک» با اتهامات از بین می رود

حکم قاضی تورس تصریح کرد که فقط خرده فروشی XRP به عنوان دارایی اوراق بهادار طبقه بندی نمی شود، که ممکن است به آژانس اجازه دهد در هنگام در نظر گرفتن شرایط تسویه برای فروش نهادی XRP انعطاف پذیری داشته باشد. این می تواند منجر به بحث ها و مذاکرات بالقوه بین طرفین در هنگام در نظر گرفتن وضعیت نظارتی XRP از نظر فروش نهادی شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا