🚨 اخبار ارز دیجیتال

پرونده Ripple: SEC بعید است برای کسب سود از “آشفتگی فعلی” درخواست تجدید نظر کند – مدیر عامل Haun Ventures


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیتی هاون از Haun Ventures گفت درخواست تجدیدنظر فوری فقط می تواند “کل برنامه اجرایی SEC” را به خطر بیندازد.

یک دادستان فدرال سابق که مدیر اجرایی یک صندوق سرمایه گذاری مخاطره آمیز متمرکز بر ارزهای دیجیتال شده است، به حکم پرونده ریپل که اکنون از فقدان “روشن بودن قانونی” سود می برد، پاسخ داده است. درخواست.

در ۱۳ ژوئیه، قاضی تورس قضاوت خلاصه جزئی را به نفع آزمایشگاه ریپل در مورد وضعیت XRP به عنوان یک امنیت صادر کرد. در آن زمان، چندین مفسر نسبت به درخواست تجدید نظر احتمالی از سوی SEC هشدار دادند.

با این حال، کیتی هاون، مدیر عامل Haun Ventures در یک موضوع توییتر در ۱۵ جولای گفت: توضیح داد او گفت که رگولاتورهای اوراق بهادار احتمالاً سکوت خواهند کرد زیرا از “آشفتگی فعلی” سود می برند، و از دست دادن درخواست تجدیدنظر می تواند اقدامات اجرایی آتی را به خطر بیندازد.

هاون گفت: “از همه احتمالات، درخواست تجدیدنظر فوری بعید به نظر می رسد زیرا آژانس باید از دادگاه بخواهد که این تصمیم را از بخش قابل محاکمه جدا کند، و اگر SEC واقعا قانونی است. زیرا من گمان می کنم که آنها به نوعی شفافیت می خواهند.”

“کمیسیون از آشفتگی کنونی منتفع شده است و از دست دادن این موضوعات در دادگاه تجدید نظر کل برنامه اجرایی کمیسیون را به خطر می اندازد. بنابراین اگر کمیسیون SEC اکنون درخواست تجدید نظر کند، تعجب می کنم. درست است.”

هاونگ آخرین مفسری است که این دیدگاه را به اشتراک گذاشته است.

در ۱۵ ژوئیه، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple Labs نیز معتقد است که SEC ممکن است سال‌ها طول بکشد تا درخواست تجدید نظر ارائه کند. او افزود که درخواست تجدیدنظر SEC تنها تصمیم قاضی تورس را که XRP یک امنیت نیست، تقویت می کند.

جرمی هوگان، وکیل ایالات متحده و مفسر ریپل، در ویدئویی که در همان روز در یوتیوب منتشر شد، گفت که SEC پس از پایان محاکمه بین SEC و Ripple که برای اوایل سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده بود، تجدید نظر خواهد کرد. او گفت که معتقد است شروع خواهد شد.

SEC در حال حاضر از صرافی های ارز دیجیتال Binance و Coinbase به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار شکایت کرده است. برخی بر این باورند که حکم اخیر پرونده ریپل، اگرچه یک سابقه الزام آور نیست، می تواند بر نتیجه شکایت تأثیر بگذارد.

مربوط: مسئول سابق SEC می گوید تصمیم ریپل از بسیاری جهات شرم آور است

در همین حال، بسیاری از مفسران و قانونگذاران رمزارز از کنگره می‌خواهند تا با توجه به حکم اخیر، اقدامی انجام دهد و از نظر قانونی درباره ارزهای دیجیتال شفاف‌سازی کند.

برایان کوینتز، عضو سابق کمیسیون معاملات آتی کالا – اکنون رئیس سیاست در صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر a16z Cryptocurrency – گفت او گفت که حکم اخیر دادگاه ریپل «تنها بر عدم اطمینان کارآفرینان و سازندگان خواهد افزود».

سناتور آمریکایی سینتیا لومیس گفت که این حکم بر نیاز فوری کنگره برای ایجاد یک چارچوب نظارتی واضح و جامع برای صنعت ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا