🚨 اخبار ارز دیجیتال

شیف پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین تا چندین سال دیگر به کاهش خود ادامه خواهد داد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف بیت کوین را تحقیر می کند حدس بزن پیش‌بینی می‌شود که قیمت ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار طی چند سال آینده به کاهش خود ادامه دهد.

شیف در پلتفرم رسانه اجتماعی X نوشت: «می‌توانید برای چند سال آینده به این نمودار نگاه کنید، زیرا قیمت بیت‌کوین همچنان در حال کاهش است و قیمت طلا همچنان در حال افزایش است.

شیف خاطرنشان کرد که بیت کوین از زمانی که در ۱۴ مارس به بالاترین حد خود یعنی ۷۳۷۳۷ دلار رسید، ۱۴ درصد سقوط کرده است. در مقایسه، طلا نسبت به مدت مشابه ۱۰ درصد افزایش یافته است.

مرتبط با

کسانی که ETF های طلا را برای خرید بیت کوین فروختند، اکنون تا ۲۴ درصد کاهش یافته اند. “چه مدت طول می کشد تا آنها متوجه شوند که اشتباه کرده اند؟” شیف می پرسد.

اوایل این جمعه، قیمت بیت کوین به پایین ترین حد روزانه خود یعنی ۶۳,۳۵۶ دلار، پایین ترین سطح ۱۵ می در صرافی Bitstamp سقوط کرد.

در روز پنج‌شنبه، ETF‌های بیت‌کوین خروجی خالص ۱۴۰ میلیون دلاری را تجربه کردند که فشار بیشتری را بر گاوها وارد کرد. این محصولات برای شش روز متوالی جریان منفی را ثبت کردند.

برخی از کاتالیزورهای صعودی اخیر شامل راه اندازی ETF بیت کوین لحظه ای VanEck در استرالیا و خرید عظیم ۷۶۸ میلیون دلاری بیت کوین MicroStrategy است. با این حال، این اخبار صعودی احتمالاً قیمت گذاری شده بود و بازار به تضعیف ادامه داد.

مرتبط با

جولیو مورنو، رئیس تحقیقات شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال CryptoQuant، اظهار داشت که بازار بیت کوین در حال حاضر در کمترین وضعیت صعودی خود از سپتامبر ۲۰۲۳ قرار دارد.

قیمت بیت کوین با نام مستعار معامله گر بیت کوین DonAlt، در حال حاضر با لحظه مرگ یا زندگی در نمودار هفتگی مواجه است. اگر بیت کوین مدیریت می کند DonAlt بر این باور است که بالاترین سطح تاریخ “احتمالا” سطح حمایت فعلی را حفظ می کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا