اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی عوامل کلیدی برای بهبود بازارهای رمزنگاری به زودی را برجسته می کند

آنتونی اسکاراموچی با استناد به ادغام، بهبود شاخص‌های کلان مانند تورم پایین‌تر، شراکت‌های تجاری بزرگ و قیمت‌های بالاتر ارزهای دیجیتال را به عنوان دلایل خوش‌بینی خود برای حرکت رو به جلو ذکر کرد.

آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیریت Skybridge Capital، نسبت به آینده بازار ارزهای دیجیتال خوشبین است و از سرمایه گذاران می خواهد که “محیط فعلی را ببینند” و “صبور و بلند مدت باشند. من به شدت توصیه می کنم در این بازار بمانید.”

در مصاحبه ای با CNBC، مدیر صندوق تامینی از اعتقاد خود صحبت کرد که برخی از تحولات اخیر در فضای کریپتو می تواند منجر به “فعالیت تجاری بیشتر” شود.

به طور خاص، شبکه لایتنینگ در حال بهبود، پروتکل پرداخت دولایه ای که در بالای بیت کوین (BTC) قرار گرفته است، مشارکت بین بلک راک و کوین بیس، و متعاقب آن تأسیس صندوق اعتماد خصوصی BTC، همگی نشانه های خوبی برای آینده بودند. تاکید شده است

در نهایت، لری فینک، مدیرعامل، تقاضای نهادی برای دارایی‌های دیجیتال را می‌بیند. در غیر این صورت او نمی توانست آن محصولات را راه اندازی کند یا با کوین بیس همکاری کند.

او افزود: «فقط می‌خواهم به مردم یادآوری کنم که تنها ۲۱ میلیون بیت‌کوین وجود دارد و اگر عرضه بسیار کم باشد، شوک تقاضا ایجاد می‌شود».

اتریوم در افق ادغام می شود

اسکاراموچی از ادغام اتریوم (ETH) که برای ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی شده است، به عنوان رویدادی نام برد که می تواند بر قیمت بازار دومین ارز دیجیتال بزرگ تأثیر بگذارد.

به نظر او، معامله‌گران بر اساس نکات مثبت بالقوه‌ای که ادغام می‌تواند به همراه داشته باشد، ارزهای رمزنگاری شده را خریداری می‌کنند، اما او همچنین معتقد است که آنها می‌توانند به همان سرعتی بفروشند و بفروشند.

او افزود: “بسیاری از معامله گران احتمالاً شایعه را می خرند. آنها احتمالاً با خبر ادغام می فروشند.”

بهبودی آهسته، اما ثابت در ماه گذشته

علیرغم ادامه بازار نزولی کریپتو، بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر در حال کسب سود اندکی هستند. بر اساس داده ها، بیت کوین در ماه گذشته ۲۰ درصد افزایش یافت و به ۲۴۹۵۹ دلار آمریکا در زمان نگارش این مقاله رسید، در حالی که ETH با ۶۲ درصد افزایش به ۱۹۹۹ دلار آمریکا رسید.

اسکاراموچی با اشاره به علاقه مجدد سرمایه گذاران گفت که اقتصاد جهانی می تواند ظرف شش تا ۱۲ ماه به موقعیت قوی سه ماهه چهارم ۲۰۱۹ بازگردد و تورم بالاتر از حد انتظار در جولای باشد.

به طور کلی، اسکاراموچی چشم‌انداز مثبتی در بازار ارزهای دیجیتال دارد و به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهد که مراقب اخبار بد و واکنش‌های انعکاسی به معاملات هیجانی باشند.

شرکت او معتقد است که بیت کوین می تواند طی شش سال آینده شاهد افزایش بی سابقه ای باشد.

“اگر حق با ما باشد، وقتی بیت کوین به ۳۰۰۰۰۰ دلار در هر سکه می رسد، مهم نیست که آن را به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار خریداری کرده اید یا ۶۰۰۰۰ دلار. آینده به ما بستگی دارد. این بیشتر از آن چیزی است که فکر می کردم. خیلی زود اتفاق می افتد.

“اگر برای بهترین ۱۰ روز خارج از بازار باشید، بازده از ۷.۵٪ به ۲٪ کاهش می یابد. شما نمی خواهید یک سبد سهام را بر اساس احساسات تحمیل کنید.”

“من فکر می کنم این پیامی است که می خواهم به سرمایه گذاران منتقل کنم. فقط آرام باشید. او اضافه کرد که می تواند.

اسکاراموچی گفت که شرکت او در رقیب ETH Algorand (ALGO) موقعیت دارد، اما دو موقعیت مهم BTC و ETH باقی می مانند.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا