اخبار ارز دیجیتال

SBF پس از اینکه پدر و مادرش برای او خانه ای ساختند تا وثیقه نجومی او را پوشش دهد به خانه برمی گردد

این میلیاردر سابق که ادعا می کند دارایی کمتر از ۱۰۰ هزار دلار است، از آن زمان با قرار وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری از زندان آزاد شده است.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX اکنون با اتهامات جنایی روبرو است که می تواند او را تا پایان عمر به زندان بیاندازد.

بر اساس گزارش ها، دادستان نیکلاس روس پیشنهاد داده است که به بانکمن-فرید، که اغلب به آن SBF گفته می شود، وثیقه، مشروط به وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری، بازداشت خانگی، نظارت بر مکان و تسلیم گذرنامه ها، اعطا کند.

نیویورک تایمز گزارش داد که SBF با وثیقه اعطا شده و قصد دارد با والدینش در پالو آلتو، کالیفرنیا زندگی کند. والدین او وثیقه او را با سهام خانه خود تضمین کردند.

SBF قبلاً ادعا کرده بود که پس از فروپاشی شرکتی که تأسیس کرده بود و او از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کرد، تنها ۱۰۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود داشت.

قاضی گابریل گولنشتاین، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن، پیشنهاد وثیقه را تایید کرد و افزود که SBF به “نظارت پیش از محاکمه دقیق” از جمله درمان و ارزیابی سلامت روان نیاز دارد. SBF از افسردگی رنج می برد و داروهای تجویزی مصرف می کند.

مرتبط: گزارش: SBF در داخل زندان باهاما تحت درمان ویژه قرار گرفت

وکیل مدافع او گفت که SBF با شرایط ارائه شده موافقت کرده است. زمانی که به SBF به دستور مقامات آمریکایی در باهاما دستگیر شد، به این دلیل که او در معرض خطر پرواز است، وثیقه ارائه نشد. او در ۲۰ دسامبر تحت بازداشت FBI به ایالات متحده بازگشت.

این تصمیم در همان روزی گرفته شد که همکاران سابق کارولین الیسون و گری وانگ به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند و در حال همکاری با تحقیقات هستند. الیسون از اتهاماتی که می توانست او را به مدت ۱۱۰ سال به زندان ببرد اجتناب کرد.

مقامات هنوز محل اختفای نیشاد سینگ، مدیر سابق FTX، که حلقه داخلی SBF را در شرکت به همراه وانگ و الیسون تشکیل می‌داد، نگفته‌اند.

جلسه بعدی دادگاه SBF برای ۵ ژانویه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا