اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF پیشنهاد می کنند که دادگاه جنایی اکتبر باید به تعویق بیفتد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای سام بنکمن-فرید گفته اند که منتظر شواهد از سوی دادستان های فدرال هستند و برای آماده سازی دفاع خود به زمان بیشتری نیاز دارند.

وکیلی به نمایندگی از بنیانگذار FTX، سام بنکمن-فرید، هشدار داده است که محاکمه جنایی یک مدیر سابق صرافی ارز دیجیتال ممکن است نیاز به به تعویق انداختن داشته باشد.

وکلای بانکمن-فرید در نامه ای در 8 مارس به قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان گفتند که تغییر تاریخ هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما در انتظار یک “قطعه قابل توجه” مدرک است. او گفت ممکن است تغییرات لازم باشد. با تحویل به آنها، اتهامات بیشتری علیه بنیانگذاران FTX در اواخر فوریه مطرح شد.

یک محاکمه جنایی قرار است در 2 اکتبر آغاز شود و بر اتهامات کلاهبرداری توسط وزارت دادگستری (DOJ) متمرکز شود.

بر اساس این نامه، دادستان های وزارت دادگستری شواهدی را از دستگاه های متعلق به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق شرکت تجاری خواهر FTX Alameda Research، و یکی از بنیانگذاران FTX Zixiao “Gary” Wang حفظ کرده اند. من اینجا هستم.

الیسون و وانگ به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کرده اند و با وزارت دادگستری همکاری می کنند.

وکلای بانکمن-فرید گفتند که آنها همچنین منتظر محتوای «کامپیوترهای دو کارمند سابق FTX/Alameda» هستند. آنها پیش‌بینی می‌کنند که ایجاد شواهد از این دستگاه‌ها «عظیم و حیاتی برای دفاع» باشد.

گزیده ای از نامه ای به قاضی کاپلان مبنی بر درخواست تجدید نظر در برنامه محاکمه. سس: شنونده کت

در این نامه همچنین به کیفرخواست‌های جایگزین شده علیه بنکمن-فرید که در 22 فوریه مهر و موم شده بودند، اشاره کرد و تعداد کیفرخواست‌ها را از 8 به 12 افزایش داد، همراه با کیفرخواست‌های جدید مرتبط با تبانی و کلاهبرداری.

بانکمن-فرید نسبت به هشت اتهام اولی که در دسامبر 2022 علیه او مطرح شد، اعتراف کرد که بی گناه است.

کریستین اوردل، یکی از وکلای بانکمن-فرید، در این نامه نوشت:

بسته به حجم اکتشافات اضافی و زمان تولید، ممکن است نیاز به درخواست تمدید آزمایشی داشته باشیم که در حال حاضر قرار است در 2 اکتبر 2023 آغاز شود.

Everdell افزود: “ما در حال حاضر چنین درخواستی ارائه نکرده ایم، اما می خواهیم این موضوع را اکنون به دادگاه بکشانیم.”

مربوط: پیک نیک وکیل: وکلا و مشاوران FTX در ژانویه 34 میلیون دلار درآمد کسب کردند

Bankman-Fried در حال حاضر با وثیقه 250 میلیون دلاری در حال اکران است. او در خانه پدر و مادرش در پالو آلتو، کالیفرنیا تحت بازداشت خانگی است و فعالیت آنلاین محدودی دارد.

انتظار می‌رود که در جلسه روز جمعه 10 مارس، برنامه محاکمه و شرایط وثیقه مورد بحث قرار گیرد.

بنیانگذار FTX با دعاوی مدنی جداگانه مرتبط با کلاهبرداری از سوی کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) – که هر دو پس از محاکمه جنایی بانکمن-فرید به تعویق افتاده اند، مواجه است.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا