🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارسال و شکار شیت بدون پیراهن در خیابان میم SBF: گابریل هاینز، تالار شعله


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گابریل هاینز به احتمال زیاد در انظار عمومی و در خانه با پیراهن خود در حال فریاد زدن در مورد ارزهای دیجیتال دیده می شود. چرا اینطور است و او کیست؟

نام واقعی: گابریل هاینس
ناشناس: نه
فالوور توییتر: ۴۵۳۰۰
شناخته شده برای: فحش های طنز، پست های مزخرف، و مطالب کمدی

اصلاً گابریل هاینس کیست؟

گابریل هاینز یک خالق محتوا، پادکست، و تبلیغ کننده رمزنگاری توییتر است که تمایل دارد پیراهن خود را در ویدیوهای خود پاره کند و در مورد بازار به شیوه های مسخره و خنده دار غر بزند.

به دلیل ارزش سرگرمی، او به سرعت ۴۵۳۰۰ فالوور به دست آورد. تلاش بدی نیست، با توجه به اینکه سفر آنلاین او به تازگی در یوتیوب در اوایل سال ۲۰۲۰ شروع شده است، جایی که او ویدیوهایی را در موضوعات مختلف، از جمله بررسی های هوموس و ویدیوهای آموزشی در مورد بازاریابی محتوا ایجاد کرد.

هاینز پس از جستجوی راه‌هایی برای محافظت از تورم در پاسخ به هجوم عظیم چاپ دلار آمریکا و محرک‌ها در طول یک بیماری همه‌گیر جهانی، در اواخر سال ۲۰۲۰ وارد فضای کریپتو شد.

او سفر خود را برای یادگیری در مورد بیت کوین آغاز کرد، اما به سرعت وارد اکوسیستم اتریوم شد و می‌گوید بزرگترین پیروزی‌های اولیه‌اش از ایجاد سر و صدا بر سر ایردراپ‌های رمزی به دست آمد.

همچنین بخوانید: سایمون دیکسون، سلسیوس و ایلان ماسک در مورد ورشکستگی

Airdrops یک راه عالی برای کسب درآمد در ارزهای دیجیتال است زیرا لزوماً مجبور نیستید سرمایه زیادی را به خطر بیندازید. شما مجبور نیستید معاملات بزرگ یا هر چیز دیگری انجام دهید. همانطور که می دانید، در واقع می توانید زمان خود را صرف کسب توکن کنید. و اغلب می تواند یک روز پرداخت بزرگ باشد.

همچنین بخوانید
ویژگی

ارزهای رمزنگاری شده در حال تغییر نحوه ارائه کمک و خدمات توسط آژانس های بشردوستانه هستند

ویژگی

بندر امن یا پرتاب شدن در کوسه ها توسط قایق؟

چگونه او در توییتر محبوب شد؟

محتوای رمزنگاری قبلی هاینز عمدتاً بر مصاحبه‌های طولانی مدت و ویدیوهای آموزشی در مورد موضوعاتی مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) متمرکز بود. با این حال، با افزایش ترفندهای کمدی کوتاه خود، محبوبیت او در توییتر افزایش یافت.

یکی از وقفه های مهم، طنزی بود که او به عنوان یک نظر در توییتی در ۱۲ نوامبر منتشر کرد و اعلام کرد که سام بنکمن-فرید برای ورشکستگی داوطلبانه فصل ۱۱ علیه FTX، FTX US و Alameda Research اقدام کرده است. ویدیوی خوبی بود.

این ویدئو که نزدیک به ۹۶۱,۴۰۰ بازدید، ۱۳,۸۰۰ لایک و ۱,۸۳۴ بازتوییت دارد، هاینز را نشان می دهد که شلوار ورزشی و بدون پیراهن پوشیده، شمشیری در دست دارد و پشت درهای بسته در دایره داخلی SBF اجرا می کند و در مورد ادعای رابطه جنسی و یا همسری در حال اجراست.

پس از آن لحظه کلیدی دیگری رخ داد که او ۱۰۰۰۰ دلار از جامعه از طریق پلتفرم تأمین مالی رمزنگاری و DAO Juicebox جمع آوری کرد تا مدت کوتاهی پس از انفجار FTX، SBF را در باهاما بیابد. در این شکی نیست.

در یک نظرسنجی اجتماعی از ۲۲۲۰ شرکت کننده در ۲۶ نوامبر، ۷۰٪ رای داد به نفع تامین بودجه سفر، ۱۱.۸ درصد رای مخالف و ۱۸.۱ درصد به جبرئیل کیست؟

پایتخت پروازها و اسکان هاینس و خانواده اش را پوشش می داد. به ویژه، هیچ کس انتظار نداشت که هاینز به جز تولید محتوای جالب، کاری انجام دهد.

همچنین بخوانید: رئیس Mati Greenspans با ۱ BTC به او رشوه داد تا به توییتر بپیوندد

ماجراجویی در نهایت با ویدیویی از هاینز که در مقابل مجتمع آپارتمانی SBF ایستاده بود، پیراهن خود را برهنه کرد و فریاد زد به اوج رسید. از آن زمان به NFT تبدیل شده است که می تواند به صورت رایگان توسط کسانی که به کمپین Juicebox کمک مالی می کنند، صادر کنند.

از او در توییتر چه انتظاری می توان داشت؟

بیشتر پست‌های مزخرف هاینز شامل جمع کردن ارتش در موقعیت خرس یا گاو، درآوردن پیراهن خود در خانه یا در ملاء عام و فریاد زدن است.

او همچنین دوست دارد گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را مسخره کند، اما او این کار را به دلایل جدی انجام می دهد.

من فکر می‌کنم گری جنسلر با ارائه نکردن اطلاعات واضح به طرف‌های تحت نظارت، در اعمال نظارتی خود بسیار شرور است. من فکر می کنم او بسیار زورگو و بدخواه بود و سعی نمی کرد به بازار کمک کند.

گوشت گاو توییتر

من واقعاً با کسی که هول نمی کند گوشت گاو نمی خورم.

هاینز گفت یک چیز در مورد کانال YouTube BitBoy در رابطه با ادعاهای تبلیغات پولی مورد پسند او نیست.

شما باید در مورد آنچه حمایت می شود بسیار باز و رک باشید. اگر در مورد ژتون هایی صحبت می کنید که نگه دارید، فقط آنها را فاش کنید و خوب خواهید شد. او می گوید تا زمانی که شما به افشاگری اشاره می کنید، تا زمانی که باز و صادق باشید، باید خوب باشید.

همچنین بخوانید
ویژگی

در اینجا نحوه ایمن نگه داشتن رمزارز خود آورده شده است

ویژگی

آیا کانون ارزهای دیجیتال از شرق آسیا دور می شود؟

توییتر لایک و دوست ندارد

من جامعه را دوست دارم من عاشق میم هستم اگر به کریپتو علاقه دارید، فکر می‌کنم این مکان مناسبی است. اینجاست که شما بیشترین اطلاعات را به دست می آورید و بیشتر مردم در آنجا هستند. اگر به ارزهای دیجیتال علاقه دارید، باید به توییتر کریپتو بپیوندید.

هاینز گفت چیزی وجود ندارد که او دوست نداشته باشد یا بخواهد در مورد توییتر کریپتو تغییر دهد.

نگاه به آینده

هاینز برنامه های ساده و سرراستی برای آینده دارد. به ساختن ویدیو ادامه دهید به بهتر شدن و بهتر شدن ادامه دهید و به دنبال فرصت های بیشتر و کارهای هیجان انگیز برای انجام دادن باشید. اینها برنامه های من هستند.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا