اخبار ارز دیجیتال

نهنگ عصر ساتوشی با میلیون ها بیت کوین پس از ۱۴ سال آنابیوز بیدار می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال Whale Alert خبر نهنگ دیگری را منتشر می کند که از زمان ساتوشی ناکاموتو خفته است و بیدار شده و حاوی میلیون ها دلار بیت کوین است.

این کیف پول خاموش پس از افت شدید بیت کوین در روز شنبه و بهبود نسبی آن از آن زمان، دوباره فعال شد.

کیف پول دوران ساتوشی بیدار می شود

منبع ذکر شده در بالا نشان داد که یک آدرس بلاک چین حاوی ۵۰ بیت کوین به ارزش ۳۳۱۴۲۱۱ دلار در زمان انتشار توییت پس از ۱۴ سال دست نخورده ماندن بیدار شد.

آخرین باری که شاهد حرکت بیت کوین بود در سال ۲۰۱۰ بود. سالی که ساتوشی ناکاموتو، خالق مرموز بیت کوین، تصمیم گرفت بیت کوین را کنار بگذارد و ناپدید شد و درخشش خود را در دستان چند توسعه دهنده مشتاق گذاشت.

در چند ماه گذشته بسیاری از کیف‌پول‌های رمزنگاری خفته پس از ۱۰ تا ۱۴ سال غیرفعال بودن دوباره بیدار شدند. این موارد شامل کوین‌های بیت کوین اولیه استخراج/خرید شده و اتریوم است که در طول ICO در سال ۲۰۱۴ به دست آمد.

به عنوان یک قاعده، بسیاری از دارندگان دارایی تصمیم می‌گیرند که ذخیره قدیمی خود را پس از ده سال نگهداری به منظور استفاده از افزایش قیمت BTC یا ETH بفروشند. اما در بیشتر موارد، کاربران تاکنون تنها موفق به بازیابی کلیدهای خصوصی گمشده خود شده اند.

عملکرد بازار بیت کوین

در روز شنبه آخر هفته، بیت کوین به طور ناگهانی بیش از ۱۲ درصد کاهش یافت و از ۷۰,۹۰۰ دلار به تازگی به ۶۱,۹۷۰ دلار کاهش یافت. بسیاری بر این باورند که این به دلیل یک تحول جدید در خاورمیانه است.

با این حال، پس از آن، بیت کوین بیش از ۷ درصد بهبود یافت و به ۶۶۳۴۲ دلار رسید، سطح قیمتی که در زمان نگارش این مقاله تغییر کرد.

میکرواستراتژی بهتر از بیت کوین است

مایکل سیلر، غول متمرکز بر بیت کوین، بنیانگذار MicroStrategy، اخیرا نموداری را در پلتفرم X به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد شرکتش نسبت به ارزهای دیجیتال پیشرو عملکرد بهتری دارد.

نمودار نشان می دهد که قیمت MSTR از آگوست ۲۰۲۰، زمانی که این شرکت شروع به خرید منظم بیت کوین برای افزودن بیت کوین به ترازنامه خود کرد، ۱۰۹۷ درصد افزایش یافته است. در همین حال، بیت کوین ۴۶۳ درصد افزایش یافت، در حالی که طلا تنها ۱۶ درصد و نقره ۱ درصد کاهش یافت.

سایلر در توییتی نوشت: از بیت کوین استفاده کنید. MicroStrategy طی چند سال گذشته خریدهای بیت کوین خود را با انتشار اوراق بهادار قابل تبدیل و سایر انواع مشابه اوراق بهادار انجام داده است تا از سرمایه گذاران برای به دست آوردن مقادیر اضافی بیت کوین سرمایه جمع آوری کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا