اخبار ارز دیجیتال

سامسونگ از امنیت مبتنی بر بلاک چین برای دستگاه های موجود در شبکه خود استفاده می کند

Knox Matrix سامسونگ از پشتوانه فناوری بلاک چین برای افزایش امنیت همه دستگاه های هوشمند شخصی کاربران شبکه استفاده می کند.

غول فناوری سامسونگ اعلام کرده است که از فناوری بلاک چین برای ارتقاء پروتکل های امنیتی برای همه دستگاه های هوشمند خود استفاده خواهد کرد.

Knox Matrix یک راه حل امنیتی جدید مبتنی بر بلاک چین برای “تجربه بین دستگاهی” است. این بدان معنی است که لایه امنیتی تمام دستگاه های سامسونگ، از تلفن های هوشمند گرفته تا لوازم الکترونیکی مصرفی در شبکه شما را پوشش می دهد.

سامسونگ می گوید Knox Matrix به عنوان «سیستم بلاک چین خصوصی منحصر به فرد» با نظارت چندلایه بلاک چین برای همه دستگاه های متصل به یکدیگر عمل می کند. این شامل تلویزیون های هوشمند و دستگاه های تهویه مطبوع در خانه و همچنین دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند است.

هدف ارتقای امنیتی جدید آسان‌تر کردن ورود به سیستم و در عین حال محافظت از کاربران در برابر سوء استفاده از اعتبار است.

طبق این اعلامیه، همه دستگاه‌های سامسونگ از Knox Matrix استفاده می‌کنند و یک SDK یکپارچه دریافت می‌کنند، خواه مبتنی بر Android، Tizen یا سیستم‌عامل دیگری باشند.

این در کنار اعلامیه دیگری از سوی این شرکت مبنی بر همکاری جدید با Google برای بهبود تجربه دستگاه های چند هوشمند در خانه است.

سامسونگ در گسترش ردپای خود در فضای وب ۳ تهاجمی عمل کرده است.

یک پست وبلاگ Blockdata در ۱۶ آگوست نشان داد که این شرکت از سپتامبر ۲۰۲۱ به شدت در سرمایه گذاری های مرتبط با بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. طبق این پست، سامسونگ پس از ۹ ماه در ۱۳ دور سرمایه گذاری در صنعت شرکت کرده است.

مربوط: امنیت و قابلیت همکاری، چالش های پیش از پذیرش انبوه Web3

این شرکت اخیراً از استودیوی بازی سازی Web3 که بازوی مدیریت دارایی سامسونگ یک ETF بلاک چین را در هنگ کنگ راه اندازی کرد، حمایت کرد.

مدیر عامل سامسونگ Next همچنین در مورد اهمیت ساخت و سرمایه گذاری در فضای وب ۳ در حال حاضر صحبت می کند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا