اخبار ارز دیجیتال

مدیران Samsung Next ادعا می کنند که پروژه Web3 باید با چالش های ابزاری روبرو شود

ریموند لیائو معتقد است سال ۲۰۲۲ زمان مناسبی برای سازندگان محصول و سرمایه گذاران است تا به فضای وب ۳ توجه کنند.

به گفته مدیران سامسونگ Next، Web3 از زمان پیدایش تا به امروز پتانسیل های زیادی را نشان داده است، اما برخی معتقدند چالش هایی وجود دارد که بازیکنان در این فضا باید با آن مواجه شوند. این عملی است.

در مصاحبه ای، Raymond Liao، مدیر عامل Samsung Next، در مورد حرکت این شرکت برای ورود به Web3 با سرمایه گذاری در MachineFi صحبت کرد. این اصطلاح توسط پروژه IoTeX برای توصیف یک الگوی آینده نگر ابداع شد که در آن ماشین ها به نیروی کار غالب مبتنی بر وب ۳ تبدیل می شوند. فن آوری.

به گفته Liao، Samsung Next بر روی سرمایه گذاری در بلاک چین، هوش مصنوعی و متاورس متمرکز شده است، به همین دلیل است که MachineFi به یک منطقه مورد علاقه تبدیل شده است. او توضیح داد:

بنابراین می‌توانیم ببینیم که هدف IoTeX با برخی از حوزه‌های تمرکز ما مطابقت دارد. […] و امیدوارم بتوانم به موفقیت بیشتر چشم انداز MachineFi کمک کنم. خیلی هیجان انگیز است. ”

به غیر از MachineFi، مدیران سامسونگ همچنین در مورد Web3 و اینکه چگونه زمستان کریپتو فرصتی برای سرمایه گذاران است صحبت کردند. لیائو گفت امسال بهتر از سال گذشته و سال خوبی برای سرمایه گذاران و سازندگان محصول است. در گذشته، مدیران بر این باور بودند که بازده بازار “بیش از حد متورم” است.

علاوه بر آن، مدیران همچنین تاکید کردند که به جای تمرکز بر بازده ۱۰ برابری، صنعت باید بر روی پیاده‌سازی تمرکز کند و برای رشد اکوسیستم Web3 با چالش‌های کاربردی روبرو شود. او گفت:

“اکنون زمان آن است که بنشینیم و پیاده سازی کنیم. ما به ابزار بیشتری از این زیرساخت فوق العاده وب ۳ نیاز داریم.”

لیائو همچنین سودمندی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را ستود. به گفته مدیران، NFTها از نظر تعامل، ابزار بسیار خوبی در ورزش بوده اند و به عنوان مثال NBA را ذکر می کنند.

مربوط: Web3 به تایوان کمک می کند تا از اطلاعات در برابر حملات سایبری محافظت کند

در ژانویه، سامسونگ اعلام کرد که جمع‌کننده‌های NFT را ایجاد خواهد کرد که در تلویزیون‌های هوشمند مانند Micro LED، Neo QLED و The Frame ادغام می‌شوند. در پلتفرم داخلی NFT، کاربران می توانند NFT ها را کشف و معامله کنند.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca درباره Web3 گفت که برای غیرمتمرکز شدن فضای وب۳ به توسعه دهندگان بیشتری نیاز است. مدیر اجرایی از توسعه دهندگان خواست تا از کار بر روی پلتفرم های سنتی به کار در صنعت وب ۳ در حال توسعه تغییر دهند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا