اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو این هفته پیش بینی جسورانه بیت کوین ETF را برای بیت کوین از ۷۰۰۰۰ دلار پیش بینی می کند.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیش بینی صعودی ETF Mow
  • رابرت کیوساکی ۱۰ بیت کوین می خرد

سامسون مو، مدیرعامل ۳ ژانویه و یکی از کسانی که معتقد است بیت کوین در نهایت به سطح ۱ میلیون دلار خواهد رسید، پیش بینی صعودی را در مورد ETF بیت کوین برای این هفته انجام داد.

پیش بینی صعودی ETF Mow

وجوه قابل معامله در بورس بر اساس قیمت لحظه ای بیت کوین، پس از ماه ها انتظار توسط شرکت های راه اندازی این صندوق ها و کل جامعه جهانی بیت کوین، در اواسط ژانویه توسط رگولاتور SEC تایید شد.

از زمان شروع معاملات، ETF ها شروع به جمع آوری مقادیر زیادی بیت کوین از بازار کردند. در روزهای شلوغ، این خریدها به بیش از ۱۰۰۰۰ بیت کوین رسید. بیشترین بخش از این بیت کوین توسط IBIT، رهبر ETF که توسط BlackRock راه اندازی شد، مصرف شد. در حال حاضر، این صندوق دارای بیش از ۱۵ میلیارد دلار معادل BTC است و از صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال مانند Kraken و OKX پیشی گرفته است.

با این حال، در چند روز گذشته، بیش از ۸۵۰ میلیون دلار خروج بیت کوین به این ETF ها وجود داشته است. هفته گذشته، Samson Mow بیانیه‌ای منتشر کرد و انتظار داشت که این خروجی‌ها به زودی دوباره به ورودی تبدیل شوند.

امروز، موو توئیت کرد که تصور می‌کند این هفته «هفته ورود واضح» خواهد بود و یک هشتگ بیت‌کوین اضافه کرد. برخی از نظر دهندگان این توییت را به عنوان ETF بیت کوین تفسیر کردند.

در همین حال، قیمت بیت کوین امروز ۵.۱۲ درصد افزایش یافت و از سطح ۷۰۰۰۰ دلار گذشت و چندین شمع سبز متوالی را در نمودار چاپ کرد.

رابرت کیوساکی ۱۰ بیت کوین می خرد

رابرت کیوساکی، کارشناس مالی معروف، سرمایه گذار و نویسنده کتاب مالی شخصی «پدر پولدار، پدر بی پول» به عنوان یک مدافع قوی بیت کوین شناخته می شود. امروز، او توییت کرد که قصد دارد تا قبل از آمدن ماه آوریل، ۱۰ بیت کوین بخرد.

او قصد دارد این خرید را قبل از نصف شدن بیت کوین که در نیمه دوم آوریل پیش بینی می شود انجام دهد. این رویداد با در نظر گرفتن خریدهای فعلی توسط ETF ها، ارز دیجیتال پرچمدار جهان را بسیار کمیاب تر از قبل خواهد کرد.

کیوساکی معتقد است که بیت کوین تا سپتامبر امسال به بالاترین قیمت خود یعنی ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. او در توییت های قبلی خود توضیح داد که احتمالاً این اتفاق در ماه ژوئن رخ می دهد و بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۳۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا