اخبار ارز دیجیتال

زندگی در زندان سام بنکمن-فرید، هرج و مرج نقد گردباد، و نهنگ ۳ میلیارد دلاری بیت کوین: خلاصه هودلر، ۲۰ تا ۲۶ اوت

سام بنکمن-فرید در زندان با سختی‌هایی روبه‌رو می‌شود، توسعه‌دهنده تورنادو کش دستگیر شد، نهنگ ۳ میلیارد دلاری بیت‌کوین شناسایی شد.

داستان های برتر هفته

بنیانگذاران تورنادو کش به پولشویی و نقض تحریم ها متهم شدند

در ۲۳ آگوست، مقامات ایالات متحده موسسان میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash را متهم کردند. رومن استورم و رومن سمنوف هر دو به توطئه برای پولشویی، توطئه برای نقض تحریم ها و توطئه برای اداره یک تجارت انتقال پول غیرمجاز متهم شدند. . آقای استورم چند روز بعد دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد، در حالی که آقای سمنوف به لیست شهروندان ویژه و افراد محبوس در ایالات متحده اضافه شد. مجموع این جرایم حداکثر ۴۵ سال حبس دارد. سومین بنیانگذار تورنادو کش، الکسی پرتسف، در آگوست ۲۰۲۲ در هلند به ظن پولشویی دستگیر شد. این اقدام اجرای قانون ادامه سرکوب دولت ایالات متحده است که سال گذشته به دلیل دخالت ادعایی پولشویی علیه تورنادو کش آغاز شد. Funds of the Lazarus Group، یک گروه هکر مرتبط با کره شمالی. اعتقاد بر این است که Tornado Cash در چندین هک دیگر نیز دخیل است. وزارت دادگستری ایالات متحده ادعا می کند که در مجموع، میکسر بیش از ۱ میلیارد دلار در سودهای غیرقانونی پولشویی کرده است.

سم بنکمن-فرید در حال تمام شدن مواد مخدر و زندگی با کره بادام زمینی ۳ دلاری در زندان است

به نظر می رسد سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، روزهای سختی را در زندان سپری می کند و تنها نان با کره بادام زمینی می خورد تا از رژیم گیاهخواری خود پیروی کند در حالی که داروهای تجویزی تمام می شود. در همان جلسه ای که در آن بانکمن-فرید به هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری اعتراف کرد بی گناه بود، وکلای او سعی کردند مدیر عامل سابق FTX را مجبور کنند که بیش از یک سلول زندان را در بازداشتگاه بدنام متروپولیتن بروکلین نگه دارد. همچنین در این هفته به بانکمن-فرید اجازه داده شد تا با ۴۸ ساعت اخطار با وکلایش در خارج از زندان ملاقات کند. او هر روز حدود هفت ساعت را صرف آماده سازی برای محاکمه بعدی خود می کند که قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

معما حل شد: کیف پول بیت کوین با ۳ میلیارد دلار در ۳ ماه شناسایی شد

در کمتر از سه ماه، هویت کیف پول مرموز بیت کوین که به سومین دارنده بزرگ بیت کوین جهان رسیده است، فاش شد. پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین Arkham Intelligence این کیف پول را “Robinhood: Jump Trading Custody” نامگذاری کرده است. بر اساس داده‌های پلتفرم آمار ارز دیجیتال BitInfoCharts، آدرس کیف پول اولین بیت کوین خود را در ۸ مارس دریافت کرد. طی سه ماه و دو هفته آینده، این کیف پول ۱۱۸۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۳.۰۸ میلیارد دلار با قیمت های امروزی جمع آوری کرد. بر اساس BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین جهان در حال حاضر تحت مالکیت بایننس و بیت فینکس به عنوان کیف پول های سرد بیت کوین هستند.

شرکت Prime Trust 8 میلیون دلار از سرمایه گذاری TerraUSD ضرر می کند

شرکت مادر شرکت مدیریت دارایی‌های کریپتو پرایم تراست، که در حال حاضر درگیر فرآیندهای ورشکستگی فصل ۱۱ است، احتمالاً در زمانی که استیبل کوین الگوریتمی در ماه مه ۲۰۲۲ سقوط می‌کند، از طریق سرمایه‌گذاری در TerraUSD روی مشتریان خود سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این شرکت سرمایه گذاری و افزایش را توضیح داد. این افزایش به هزینه های اکتبر و نوامبر ۲۰۲۲ در بحبوحه ورشکستگی FTX نسبت داده شد که به تشکیل پرونده ورشکستگی کمک کرد. طبق اسناد دادگاه، Prime Trust بیش از ۸۵ میلیون دلار به صورت ارز فیات و بیش از ۶۹.۵ میلیون دلار به صورت ارز دیجیتال به مشتریان بدهکار است. فروپاشی اکوسیستم Terra باعث سقوط گسترده بازار در سال ۲۰۲۲ شد که بر چندین شرکت مانند FTX، BlockFi، Celsius Network و Voyager Digital تأثیر گذاشت.

نهنگ PEPE از فرصت غوطه ور شدن استفاده کرد و توکن هایی به ارزش ۵۲۹۰۰۰ دلار خرید

دارندگان Pepe 640 میلیارد توکن Pepe به ارزش ۳۲۹۰۰۰ دلار را پس از کاهش حدود ۱۵ درصدی قیمت ممکوین‌های با مضمون قورباغه به دلیل تغییرات اخیر کیف پول چند سیگ و نگرانی‌ها در مورد دستکاری احتمالی توسعه‌دهندگان، به فروش می‌رسانند. برای ۳۲۰ Ether خریداری شده است. بر اساس پلتفرم تحلیل زنجیره ای Lookonchain، نهنگ ها PEPE را با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۰۱۱۶۳ دلار خریداری کردند. ارزش میم کوین که زمانی محبوب بود، به دلیل تغییرات مربوط به میزان امضاهای مورد نیاز برای امضای تراکنش، نگرانی‌های بالقوه‌ای را به وجود آورد که بعداً توسط یکی از بنیانگذاران پروژه تأیید شد. پس از آن، به شدت کاهش یافت.

برنده و بازنده

بیت کوین در آخر هفته (بیت کوین) هست در ۲۶۰۴۰ دلار، اتر (اتریوم) که در ۱۶۵۳ دلار و XRP که در ۰.۵۲ دلار.کل سرمایه بازار است ۱.۰۵ دلار ۱ تریلیون، بر اساس CoinMarketCap.

در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، ۳ آلتکوین برتری که در این هفته به دست آورده اند Bone ShibaSwap هستند. (استخوان) ۱۸.۵۸٪، سوئی (سوئی) ۱۲.۸۶ درصد و به تون کوین (تن) ۱۱.۹۷ درصد بود.

۳ ضرر برتر آلتکوین این هفته پپه است (په په) -۲۱.۰۷٪، شبکه XDC (XDC) -۹.۶۲٪ و ApeCoin (بوزینه) در -۸.۳۵٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ارزهای دیجیتال، تحلیل بازار کوین تلگراف را حتما بخوانید.

همچنین بخوانید
امکانات

فیلم‌های Web3 Greenlights Community NFT: آینده‌ای غیرمتمرکز برای طرفداران و هالیوود

امکانات

زیبا و معکوس: اولین برداشت های جیمسون راپس از بیت کوین

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

اگر تاریخ تکرار شود، در نصف شدن بعدی، بیت کوین به ۳۵۰۰۰ دلار قبل از هاوینگ و ۱۴۸۰۰۰ دلار پس از هاوینگ افزایش می یابد.

پایتخت پانترا

دوره جدیدی از محاسبات آغاز شده است. شرکت‌ها در سراسر جهان از محاسبات با هدف عمومی به محاسبات تسریع شده و هوش مصنوعی مولد در حال حرکت هستند.

جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل NVIDIA

برخی از افرادی که در حال حاضر فکر می کنند نباید مجری قانون موثر در زنجیره وجود داشته باشد، اگر هک شوند، فریب بخورند یا کلید خصوصی خود را گم کنند، احساس متفاوتی دارند.

مایک کانوویتز، مدیر عامل جولات

آسیبی که دادخواست SEC به #XRP و همچنین Ripple وارد کرده است را هرگز نمی توان دست کم گرفت. سه سال در کار – به همین دلیل است.

جان دیتونوکلا با پشتیبانی XRP

هوش مصنوعی هرگز جایگزین خلاقیت انسان نخواهد شد. هوش مصنوعی همیشه فاقد درخشش ذاتی بوده است که بااستعدادترین هنرمندان را به انجام بهترین کارشان سوق می دهد: قصد.

نیل موهان، مدیر عامل یوتیوب

بلاک چین و هوش مصنوعی مطمئناً می توانند در کنار هم وجود داشته باشند و هر دو ستون Web3 هستند.

آیدین کیلیچ، مدیرعامل Hive Digital Technologies

پیش بینی هفته

اعتماد بیش از حد بیت کوین غالب است، اما گاوها به معامله گران ۲۷.۸ میلیون دلاری نیاز دارند

تحلیلگر نام مستعار معروف کریپتوکون مدعی است که بیت کوین برای به دست آوردن مجدد موقعیت صعودی باید میانگین های متحرک کلیدی را به دست آورد.

برای CryptoCon، میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته ای (EMA) که در حال حاضر روی ۲۷۷۵۰ دلار است، باید برای ایمن بودن از روند صعودی حمایت کند. او نوشت: من اخیراً این میانگین متحرک را زیاد پوشش داده‌ام و معتقدم که بازگشت بیت کوین به وضعیت صعودی مهم است.

در تجزیه و تحلیل خود، ما حرکت فعلی قیمت BTC را با بازگشت از پایین ترین سطح چرخه ۲۰۱۸ مقایسه کردیم. CryptoCon در نموداری که شباهت‌های بین سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۳ را نشان می‌دهد و پتانسیل آزمایش مجدد و متعاقب آن بازیابی EMA را نشان می‌دهد، هر دو شکست بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته‌ای به عنوان پشتیبانی و آزمایش مجدد بسیار مهم هستند.

FUD هفته

مقامات چینی به دلیل استخراج بیت کوین و فساد به حبس ابد محکوم شدند

یک مقام دولت چین به دلیل عملیات تجاری غیرقانونی و اتهامات فساد نامربوط مربوط به اداره یک شرکت استخراج بیت کوین به ارزش ۲.۴ میلیارد یوان (۳۲۹ میلیون دلار) به حبس ابد محکوم شده است. به گفته دادستانی، شیائو یی، یکی از اعضای سابق گروه حزب کنفرانس مشورتی سیاسی استان جیانگشی، به ادارات مربوطه دستور داد تا گزارش های آماری تهیه کنند و طبقه بندی مصرف برق را برای پنهان کردن عملیات معدن تنظیم کنند. از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰، برق مصرفی تأسیسات وی ۱۰ درصد از کل برق مصرفی فوژو را به خود اختصاص داده است.

FBI شش کیف پول بیت کوین مرتبط با کره شمالی را نشان می دهد و به شرکت های رمزنگاری هشدار می دهد

دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) شش کیف پول بیت کوین مرتبط با گروه هکر لازاروس تحت حمایت دولت کره شمالی را علامت گذاری کرده است. شش کیف پول حاوی ۱۵۸۰ بیت کوین به ارزش ۴۰ میلیون دلار است که گمان می رود طی سال گذشته توسط هک های مختلف ارزهای دیجیتال احتکار شده است. پس از تحقیقات، FBI متوجه شد که گروه لازاروس تقریباً ۱۵۸۰ بیت کوین را در ارتباط با چندین سوء استفاده از ارزهای دیجیتال منتقل کرده است. این گروه هکری در طول سال‌ها به طور فعال در چندین سوء استفاده مرتبط با ارزهای دیجیتال شرکت داشته است و گمان می‌رود که از سال ۲۰۱۸ حدود ۲ میلیارد دلار ارز دیجیتال سرقت کرده است.

مدیر OpenSea متهم به تجارت داخلی به ۳ ماه زندان و ۵۰۰۰۰ دلار جریمه محکوم شد.

یک قاضی فدرال، ناتانیل چستین، مدیر سابق محصولات OpenSea را به اتهام کلاهبرداری از طریق سیم و پول شویی مرتبط با تجارت داخلی در این پلتفرم به سه ماه زندان محکوم کرد. او متهم به استفاده از اطلاعات خودی در سمت خود در OpenSea برای کسب سود از تجارت NFT بود. او در سمت خود به عنوان مدیر محصول، اختیار انتخاب NFT هایی را داشت که در وب سایت OpenSea فهرست شده بودند. او قبل از معرفی، ۴۵ NFT خرید و دوباره فروخت.

کتیبه بازگشتی: ابررایانه بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

برخی معتقدند که دستورات و توصیفات بازگشتی می تواند شبکه بیت کوین را به عنوان یک رقیب قوی برای پلتفرم های قرارداد هوشمند تقویت کند. با این حال، آسان نیست.

AI Eye: ChatGPT، بحث پورنوی جعلی با هوش مصنوعی، انجام کارهای خوب در بررسی های هوش مصنوعی آمازون نتایج بهتری می گیرد

مهربانی با ChatGPT نتیجه می دهد، جنجال عجیب پورنوی کودکان Wired و پایان CATCHA.

کلکسیونر NFT: OpenSea’s Giant Swan Gothic VR Dreamy Royal Nightmare

از گریه کردن در ماشینتان گرفته تا قرار دادن اولین شی سه بعدی روی زنجیر، داستان یک قو غول پیکر را روایت می کند. علاوه بر این، OpenSea رقابت حق امتیاز را سرعت می بخشد.

نویسنده: Editorial Staff

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا