اخبار ارز دیجیتال

Sam Bankman-Fried نشان می دهد که چگونه FTX به مناقصه درجه سانتیگراد نزدیک می شود

موسس FTX گفت که این شرکت برای دارایی های وویجر “قیمت بازار منصفانه” پرداخت کرده و گفت که این کار را برای تجارت دارایی های سلسیوس نیز در نظر خواهد گرفت.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل FTX، جزئیاتی را در مورد نحوه رویکرد شرکتش به خرید Taset توسط سلسیوس به اشتراک گذاشته است.

این اظهارات با توجه به خرید 1.3 میلیارد دلاری دارایی‌های FTX US از وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital در حراجی هفته گذشته و گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه FTX همچنین در حال بررسی مناقصه برای دارایی‌های درجه سانتیگراد است، منتشر شده است.

پاسخ به توییت بانکمن فرید گفت، سایمون دیکسون، بنیانگذار BnkToTheFuture، ادعا می کند که FTX “با ارزش 32 میلیارد دلاری” برای خرید دارایی های سلسیوس با “یک دلار و یک سنت” تامین مالی کرده است. “

هدف شرکت Bankman-Fried این نیست که “دارایی را با یک دلار و یک سنت بخرد و سود کند”، بلکه در عوض بر بازگرداندن مشتریان به مسیر اصلی تمرکز دارد.

“[The] هدف خرید دارایی به قیمت 1 دلار و کسب درآمد نیست، بلکه پرداخت 1 دلار برای هر دلار و پس دادن آن 1 دلار به مشتری است. اگر با درجه سانتیگراد درگیر می شدیم، همینطور بود. “

گزارش هایی مبنی بر اینکه FTX یک پیشنهاد برنده برای دارایی های Voyager Digital تضمین کرده است، اولین بار در 27 سپتامبر ظاهر شد.

اطلاعات کمی در مورد سرنوشت مشتریان وویجر و دارایی‌های رمزنگاری آنها ارائه شده است، و این پلتفرم ادعا می‌کند که پلتفرم FTX US “به مشتریان امکان داد و ستد و ذخیره ارزهای دیجیتال را پس از پایان ماجرای فصل 11 این شرکت می‌دهد.”

اما اگرچه به نظر می رسد که سپرده گذاران درجه سانتیگراد در این مرحله وضعیت بدتری دارند، این احساس عمومی وجود دارد که شرکت می تواند میلیاردها دلار دارایی را به حراج بگذارد. نشانه سلسیوس (CEL) بازپرداخت مشتری در آن.

مربوط: بنا به گزارش ها، بنیانگذار سلسیوس قبل از اعلام ورشکستگی 10 میلیون دلار برداشت کرده است: FT

بسیاری از این موارد، همراه با یک تحقیق مستقل در حال انجام برای تعیین میزان مالی شرکت مضطرب، نحوه انجام مراحل ورشکستگی درجه سانتیگراد را مشخص می کند.

چندین تنظیم کننده به فروش استیبل کوین های نگهداری شده توسط سلسیوس اعتراض کرده اند، و وزارت دادگستری همچنین به پیشنهاد سلسیوس مبنی بر اجازه دادن به مشتریان خاص برای انصراف تا تکمیل گزارش بررسی کننده اعتراض کرده است.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا