🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی می‌گوید شرایط وثیقه سام بنکمن-فرید هنوز خیلی ضعیف است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس کاپلان، ابراز نگرانی کرد که بانکمن-فرید می تواند راه هایی برای دور زدن محدودیت ها و برقراری ارتباط پنهانی با دیگران به صورت الکترونیکی بیابد.

در ۱۰ مارس، رویترز گزارش داد که قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، نسبت به شرایط پیشنهادی وثیقه برای سام بنکمن-فرید، بنیانگذار سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX ابراز نگرانی کرده است.

همانطور که Cointelegraph قبلاً در ۴ مارس گزارش کرده بود، قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک استفاده بانکمن-فرید از تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه ها و پلتفرم ها و دستگاه های بازی های ویدیویی را رد کرده است. پیشنهاد ممنوعیت آن را داده است. اجازه چت و ارتباط صوتی. این پیشنهاد بیان می‌کند که ارتباطات بانکمن-فرید باید به «گاراژ تلفن‌ها یا سایر تلفن‌های هوشمند بدون قابلیت اینترنت یا غیرفعال» محدود شود.

با این حال، رویترز در جلسه ای در ۱۰ مارس گفت که کاپلان در مورد این پیشنهاد ابراز نگرانی کرده است و بانکمن-فرید “مخترع” است، محدودیت ها را دور می زند و به طور مخفیانه با دیگران به صورت الکترونیکی ارتباط برقرار می کند. او پیشنهاد کرد که می توانیم راهی پیدا کنیم.

گزارش شده است که کاپلان به اشتراک گذاشته است،

او می‌توانست راهی برای دور زدن آن پیدا کند و احتمالاً هرگز دستگیر نشد.»

کریستین اوردل، وکیل بانکمن-فرید، به دادگاه اطمینان داد که با دادستان در مورد پیشنهادات جدید برای رسیدگی به نگرانی های قاضی همکاری خواهد کرد.

مطالب مرتبط: وکیل سام بنکمن-فرید پیشنهاد تمدید شرایط وثیقه را درخواست کرد

Bankman-Fried اکنون در حال مبارزه برای بیرون ماندن از زندان تا زمان برگزاری دادگاه کلاهبرداری است که برای ۲ اکتبر برنامه ریزی شده است، اما دادستان ها او را به سرقت میلیاردها دلار از سرمایه مشتریان FTX و کمک های سیاسی غیرقانونی متهم کرده اند. ده ها میلیون دلار به دست آورده و به دلیل دستکاری تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند. با شاهدان

وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری بانکمن-فرید از ۹ فوریه مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر این، پس از اینکه دادستان ها ادعا کردند که او دو بار در ۲۹ ژانویه و ۱۲ فوریه از آن استفاده کرده است، به طور موقت از استفاده از VPN منع شد.

سه تن از نزدیکترین همکاران سابق بانکمن-فرید، از جمله کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda، گری وانگ رئیس سابق فناوری FTX و رئیس سابق مهندسی FTX، نیشاد سینگ، اقرار به گناه کرده اند، ما به دادستان ها کمک می کنیم.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا