اخبار ارز دیجیتال

ظاهراً سم بنکمن-فرید قصد داشت در معامله توییتر در ماه مارس شرکت کند

مشاوران مالک FTX برای پیوستن به این معامله با ایلان ماسک تماس گرفتند، اما فایده ای نداشت.

بر اساس گزارش Business Insider، ایلان ماسک تنها کسی نبود که قصد خرید توییتر را داشت. میلیاردر Crypto و مدیر عامل صرافی FTX Sam Bankman-Fried در مارس ۲۰۲۲ “علاقه مند” به خرید این شبکه اجتماعی بود.

در مقاله‌ای که در ۲۹ سپتامبر منتشر شد، این روزنامه‌نگار به بیانیه‌های خصوصی که در بحبوحه نبرد حقوقی بین ماسک و توییتر علنی شده است، استناد کرد که پس از آن که تاجر مذاکرات خرید در ماه ژوئیه را به حالت تعلیق درآورد، متناقض شده بود.

بر اساس این گزارش، در ماه مارس، فیلسوف و دستیار بانکمن-فرید، ویل مک اسکیل، با اشاره به تلاش مشترک احتمالی برای دستیابی به این شبکه اجتماعی، پیامکی ارسال کرد:

نمی دانم این ایده شماست یا نه، اما همکار من سام بنکمن فرید مدتی است که به طور بالقوه به خرید آن و بهبود آن برای جهان علاقه مند بوده است. اگر مایلید با او در مورد امکان همکاری در این زمینه صحبت کنید. جهت.”

در پاسخ، ماسک پرسید که آیا Bankman-Fried “مقدار هنگفتی پول” دارد و MacAskill گفت SBF 24 میلیارد دلار ارزش دارد و آماده است بین ۸ تا ۱۵ میلیارد دلار برای خرید هزینه کند. سپس، در ماه آوریل، مک اسکیل با مایکل گرایمز، رئیس بانک سرمایه گذاری فناوری جهانی مورگان استنلی درباره تامین مالی بحث کرد. دومی به ماسک گفت که کارآفرینان رمزارز می‌توانند ۵ میلیارد دلار برای بستن قراردادها پیشنهاد دهند و او را یک «فوق‌العاده نابغه و سازنده اعدام» خواند. با این حال، ماسک علاقه چندانی نشان نداد و گفت که نمی‌خواهد یک «بحث سخت بلاک چین» با SBF داشته باشد.

مربوط: از زمان ظهور SNL ایلان ماسک، Dogecoin در برابر بیت کوین ۷۵ درصد سقوط کرده است.

نه افراد Bankman-Fried و نه FTX در فهرست سرمایه‌گذاران احتمالی برای خرید حضور نداشتند، که شامل نهادهایی مانند Binance، Andreessen Horowitz، Fidelity و Sequoia Capital می‌شد، بنابراین این مذاکرات پشت درهای بسته نتیجه‌ای نداشت. نه در آخرین پیامک شناخته شده رد و بدل شده بین ماسک و بنکمن-فرید در ۵ می، اولی پرسید: “متاسفم، اما فرستنده این پیام کیست؟”

ماسک توییتر را متهم کرد که تعداد واقعی حساب‌های جعلی/ربات را برای توجیه تصمیم خود برای پایان دادن به معامله پنهان کرده است. این بیش از ۵ درصد از کاربران فعال روزانه قابل کسب درآمد (mDAU) بر اساس برآورد او است. علامتی که توسط مدیران شبکه های اجتماعی ادعا شده است. اولین جلسه رسیدگی به شکایت توییتر در ۱۷ اکتبر برگزار می شود. این شرکت قصد دارد ماسک را مجبور کند که به طور قانونی این خرید را تکمیل کند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا