اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

مدیر عامل سابق FTX با هشت اتهام جنایی در ایالات متحده روبرو است که در صورت محکومیت ممکن است به ۱۱۵ سال زندان منجر شود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، نسبت به تمام اتهاماتی که با آن مواجه است، از جمله کلاهبرداری از طریق سیم، کلاهبرداری اوراق بهادار و نقض مالی کمپین، بی گناه است.

در ۳ ژانویه، چندین ناظر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گزارش دادند که وکلای بانکمن-فرید در اولین حضور در دادگاه او از دسامبر، از طرف SBF اقرار به بی گناهی کرده اند. بنکمن-فرید با هشت نفر مواجه است. اتهامات جنایی که در صورت محکومیت ممکن است به ۱۱۵ سال زندان منجر شود.

دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده، یکی از دادستان های پرونده علیه مدیر سابق FTX، گفته است که تیم او قصد دارد در دو هفته آینده مدارک مستندی را در اختیار وکلای SBF قرار دهد.مدیر عامل سابق FTX در بازداشت خانگی والدین خود به سر می برد. از ۲۲ دسامبر در کالیفرنیا به خانه آمده است، اما برای بازجویی قضایی به نیویورک بازگشته است.

در همان جلسه، قاضی درخواست تیم حقوقی SBF را برای اصلاح اطلاعاتی که هویت فردی را که به عنوان ضامن وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری او عمل می کند، رد کرد. بنا بر گزارش ها، والدین بانکمن-فرید از زمانی که در ماه دسامبر به قید وثیقه آزاد شد، “هدف بازرسی شدید رسانه ها، آزار و اذیت و ارعاب” قرار گرفته اند.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا