اخبار ارز دیجیتال

Sam Bankman-Fried گزارش ها مبنی بر اینکه FTX قصد دارد سهام Huobi را بخرد را تکذیب کرد

سام بنکمن-فرید، که مدیریت دارایی‌ها در Alameda Research و رئیس صرافی ارزهای دیجیتال FTX است، گفت: ما هیچ برنامه‌ای برای خرید Huobi نداریم.

به گفته مدیر عامل شرکت سام بانکمن-فرید یا SBF، صرافی جهانی ارز دیجیتال FTX اکثریت سهام Huobi را به دست نخواهد آورد.

SBF روز دوشنبه در توییتی به صراحت اعلام کرد رد شد بلومبرگ گزارش می دهد که FTX در حال برنامه ریزی برای خرید صرافی ارزهای دیجیتال Huobi است. کوین تلگراف در ۱۲ آگوست گزارش داد که لئون لی، بنیانگذار Huobi، در حال بررسی فروش اکثر سهام شرکت به ارزش بیش از ۱ میلیارد دلار است.

SBF گفت: “ما هیچ برنامه ای برای خرید Huobi نداریم.”

تحت رهبری SBF، FTX و Alameda Research چندین بار در میان بازارهای نزولی برای نجات شرکت‌های ارز دیجیتال که با مشکلات نقدینگی مواجه بودند، وارد عمل شدند. در مصاحبه ای با NPR در ژوئن، Bankman-Fried گفت که هر دو شرکت “به طور جدی مداخله برای متوقف کردن اپیدمی را بررسی می کنند، حتی اگر برای آنها ویرانگر باشد”، زیرا “از نظر اکوسیستم سالم است.” من مسئولیت این کار را دارم. ” او گفت.

او اضافه در توییتی در ۱۹ ژوئن:

ما می‌خواهیم بهترین کاری را که می‌توانیم در اکوسیستم انجام دهیم و هیچ علاقه‌ای به آسیب رساندن به آنها نداریم. این فقط به ما و کل اکوسیستم آسیب می‌زند.»

در ماه ژوئن، Alameda وویجر دیجیتال را با وام ۲۰۰ میلیون دلاری سکه (USDC) و “خط اعتبار گردان” ۱۵۰۰۰ بیت کوین (BTC) ارائه کرد. FTX همچنین یک تسهیلات اعتباری ۲۵۰ میلیون دلاری را به BlockFi تعلق داد، شرکتی که طبق گزارش‌ها علیرغم کاهش ۲۰ درصدی کارکنان خود، در سال ۲۰۲۲ نزدیک به ۲۵۰۰۰۰ درصد رشد کرد.

مربوط: هستر پیرس از SEC با کمک مالی ارزهای دیجیتال مخالف است – SBF هیچ یادداشتی دریافت نمی کند

FTX قبل و در خلال رکود اخیر بازار، تعدادی خرید برجسته انجام داد و برنامه‌های خود را برای خرید صرافی ارز دیجیتال Bitvo در ماه جولای به عنوان بخشی از گسترش خود به بازار کانادا اعلام کرد و در فوریه شرکت Liquid Group مستقر در ژاپن و شرکت‌های تابعه آن را اعلام کرد. با این حال، در ماه آگوست، رگولاتورها FTX US را به دلیل ارائه نادرست بیمه سپرده مربوط به نگهداری ارزهای دیجیتال مورد هدف قرار دادند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا