اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید دستگیر شد و با استرداد موافقت شد – قانون رمزگشایی، 12 تا 19 دسامبر.

بنا بر گزارش ها، این کارآفرین در تصمیم قبلی خود برای اعتراض به استرداد تجدید نظر کرده است و اکنون برای حضور در دادگاه ایالات متحده در دسترس است.

به Law Decoded خوش آمدید. این خلاصه هفتگی شما از همه تحولات عمده در فضای نظارتی است.

درام FTX هفته گذشته زمانی که پلیس سلطنتی باهاما مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید را به درخواست دولت ایالات متحده دستگیر کرد شدت گرفت. در عرض چند ساعت، سیاستمداران، مدیران ارزهای دیجیتال و اینفلوئنسرها همگی اپلیکیشن‌های توییتر را راه‌اندازی کردند تا درباره دستگیری یک مدیر عامل سابق که مجبور شد شهادتی را در کنگره ایالات متحده از دست بدهد، نظر بدهند. با این حال، متن شهادت برنامه ریزی شده SBF توسط رسانه ها به دست آمد، جایی که او توضیح داد که FTX.US در فصل 11 قانون ورشکستگی به عنوان یک افسر بازسازی که پس از تشکیل پرونده ورشکستگی نقش مدیر عامل FTX را بر عهده گرفت، گنجانده شده است. III آن را مقصر دانست.

اتهامات شخصی علیه FTX و SBF در حال افزایش است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بانکمن-فرید را به دلیل نقض مقررات ضد تقلب قانون اوراق بهادار سال 1933 و قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 متهم کرده است. در همان زمان، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) درخواست محاکمه هیئت منصفه در دعاوی خود علیه Sam Bankman-Fried، FTX و Alameda Research را به اتهام نقض قانون بورس کالا کرده است. کیفرخواست جدید که توسط دامیان ویلیامز، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک امضا شده است، 14 صفحه است و شامل هشت فقره اتهام است.

بنا بر گزارش ها، Bankman-Fried در تصمیم قبلی خود برای اعتراض به استرداد تجدید نظر کرده و قصد دارد در 19 دسامبر در دادگاهی در باهاما حاضر شود تا به دنبال لغو آن باشد. موافقت با استرداد به او اجازه می‌دهد در دادگاهی در ایالات متحده حاضر شود، جایی که در صورت محکومیت ممکن است با ۱۱۵ سال زندان مواجه شود. با این حال، یک مفسر حقوقی به کوین تلگراف گفت که این دعوا تا زمان صدور حکم نهایی در ماه‌ها یا سال‌های آینده، «چیزهای زیادی برای باز شدن دارد».

سناتورهای وارن و مارشال قوانین پولشویی رمزنگاری شده را معرفی می کنند

سناتورهای آمریکایی الیزابت وارن و راجر مارشال قانون مبارزه با پولشویی دارایی های دیجیتال سال 2022 را معرفی کردند. این لایحه هفت صفحه ای طبقه بندی مشاغل خدمات پولی (MSB) را گسترش می دهد و استفاده از فناوری مانند مخلوط کننده دارایی های دیجیتال توسط موسسات مالی را ممنوع و تنظیم می کند. کیوسک دارایی دیجیتال که به عنوان دستگاه خودپرداز نیز شناخته می شود.

ارائه دهندگان خدمات پولی ملزم به تدوین و اجرای سیاست ضد پولشویی هستند. این لایحه الزامات گزارشی را که قبلاً توسط FinCEN پیشنهاد شده بود نهایی می کند و الزامات جدیدی از جمله گزارش تراکنش های بیش از 10000 دلار را مطابق با قانون رازداری بانکی اعمال می کند.

به خواندن ادامه دهید

کانادا اهرم رمزنگاری و تجارت حاشیه را ممنوع می کند

مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA)، شورای تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار استانی و منطقه‌ای کانادا، به‌روزرسانی پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال فعال در این کشور را منتشر کرده‌اند. بر اساس این بیانیه، تمامی شرکت‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال فعال در کانادا، اعم از شرکت‌های داخلی یا خارجی، ملزم به رعایت شرایط جدید توسعه‌یافته خواهند بود و خدمات معاملاتی حاشیه یا اهرمی را به مشتریان کانادایی ارائه نخواهند کرد. ارائه آن ممنوع است. شرایط گسترش‌یافته همچنین از ارائه‌دهندگان خدمات تبادل ارز دیجیتال کانادایی می‌خواهد که دارایی‌های نگهبانی خود را از عملیات اختصاصی پلتفرم خود جدا کنند.

به خواندن ادامه دهید

نیجریه لایحه اجازه بیت کوین و ارزهای دیجیتال را تصویب می کند

طبق گزارش‌ها، دولت نیجریه به زودی قانونی را تصویب خواهد کرد که استفاده از بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان ابزاری برای به‌روز ماندن از رویه‌های جهانی مجاز می‌سازد. لایحه قانون اوراق بهادار سرمایه گذاری (اصلاح) سال 2007، در صورت تصویب، به کمیسیون های بورس و اوراق بهادار محلی اجازه می دهد “ارزهای مجازی و سایر صندوق های دیجیتال را به عنوان صندوق سرمایه گذاری بپذیرند.”

این گزارش تقریباً 24 ماه پس از ممنوعیت فعالیت ارزهای دیجیتال توسط نیجریه در فوریه 2021 منتشر شد. بانک مرکزی نیجریه (CBN) به صرافی‌های ارزهای دیجیتال و ارائه‌دهندگان خدمات دستور داده است تا فعالیت‌های خود را متوقف کنند و به بانک‌ها دستور داده است که حساب‌های افراد یا نهادهایی را که درگیر هستند ببندند. در فعالیت تجاری

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا