اخبار ارز دیجیتال

Sam Bankman-Fried به‌روزرسانی کارایی FTX را اعلام کرد

به گفته مدیرعامل، انتظار می‌رود پلتفرم مشتقات رمزنگاری ظرفیت سفارش را دو برابر کند و تأخیر سفارش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX در یک سری توییت اعلام کرد که صرافی طی ماه آینده بهبودهای مختلفی را در موتور منطبق خود انجام خواهد داد.

به گفته مدیرعامل، این صرافی قصد دارد «یک تطبیق سفارش جدید، یک API با تأخیر کم و تعدادی ویژگی دیگر» را ارائه کند که تقریباً یک سال است که در حال انجام است. انتظار می‌رود این پلتفرم «خروجی سفارش» را دو برابر کند و «تأخیر» را به نصف کاهش دهد.

دوبرابر کردن سفارش عملیات اساساً زمان پردازش سفارش‌های تجاری را کاهش می‌دهد، در حالی که نصف کردن سفارش تأخیر، تأخیر زمانی بین ثبت سفارش و انجام تراکنش را کاهش می‌دهد. این به طور موثر سرعت معاملات شما را در پلتفرم افزایش می دهد و شانس شما را برای ثبت سفارش با قیمت نمایش داده شده قبل از تغییر آن افزایش می دهد. این یک مزیت بالقوه برای معامله گران است.

مدیرعامل به اشتراک گذاشت که صرافی قصد دارد برخی از این ویژگی‌ها را در ماه آینده عرضه کند و انتظار می‌رود که یک به‌روزرسانی بزرگ در ۲۱ نوامبر منتشر شود. پیش نمایش برخی از ویژگی های جدیدی که عرضه خواهند شد.

اعلامیه مدیرعامل با استقبال گرمی در توییتر کریپتو مواجه شد، زیرا بسیاری از اعضای جامعه به به‌روزرسانی پیشنهادی او علاقه‌ای ندارند. یکی از کاربران، PliBMind، از پلتفرم درخواست کرد تا رابط کاربری خود را بهبود بخشد.

سایر اعضای جامعه کریپتو به خرید موفقیت آمیز دارایی های Voyager Digital توسط FTX به مبلغ ۱.۴ میلیارد دلار اشاره کردند. کاربر توییتر RubesSells در پاسخ به اعلامیه مدیرعامل این شرکت گفت: به عنوان سهامداران وویجر و مشتریان ارزهای دیجیتال، این به نفع ما نیست. ”

مربوط: Sam Bankman-Fried نشان می دهد که چگونه FTX به مناقصه درجه سانتیگراد نزدیک می شود

FTX علاوه بر اینکه یکی از بزرگترین مبادلات مشتقات رمزنگاری است، نفوذ قابل توجهی به فضای پرداخت سنتی داشته است. در ۷ اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که FTX با غول پرداخت ویزا برای عرضه کارت های نقدی در ۴۰ کشور در سراسر جهان شریک شده است. این مشارکت به کاربران FTX اجازه می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های نقدی که دارای «کارمزد صفر» هستند، برای کالاها و خدمات خود با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا