اخبار ارز دیجیتال

روسیه آزمایش راه اندازی روبل دیجیتال را به دلیل روند قانونی به تاخیر انداخت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با این حال، بانک های شرکت کننده آمادگی خود را برای ادامه با پایلوت های CBDC اعلام کرده اند.

عرضه آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه (CBDC) برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. به همه شرکت کنندگان، حداقل از طرف بانک، اطمینان داده می شود که آزمایش برای شروع آماده است.

همانطور که TASS دولتی در ۲۸ مارس گزارش داد، آزمایشی CBDC از ۱ آوریل آغاز نخواهد شد، همانطور که قبلا اعلام شده بود. این به این دلیل است که برخی از قوانین تنها در اولین قرائت در پارلمان روسیه تصویب شد. به گزارش تاس، این لایحه در نهایت می تواند تا اوایل ماه مه به تصویب برسد.

همچنین تعداد بانک های خصوصی شرکت کننده در این طرح از ۱۵ بانک به ۱۳ بانک تغییر کرده است. برخی از کارمندان بانک به عنوان شرکت کننده در آزمون پرداخت های خرده فروشی CBDC شناخته می شوند. کشور، اینگوستراخ

مدیران بانک نسبت به این پروژه ابراز اشتیاق کردند. به عنوان یکی از آنها، ویتالی کوپیسوف، مدیر نوآوری بانک سینارا، به خبرنگاران گفت:

استفاده از قراردادهای هوشمند بار عملیاتی بانک ها را کاهش می دهد و تراکنش ها را شفاف تر می کند.

پایلوت های آینده شامل عملیات زنده و مصرف کنندگان در مقیاس محدود خواهد بود. در مرحله اول، بانک ها با مشتریان منتخب در پایلوت شرکت می کنند و مشتریان عمومی نمی توانند شرکت کنند. پس از مرحله اول، بانک روسیه تصمیم خواهد گرفت که چگونه روبل دیجیتال را بیشتر گسترش دهد.

مربوط: فدراسیون بانکداری اروپا Vision for Digital Euro، wCBDC و Tokens بانک را به اشتراک می گذارد

آزمایشی CBDC مصرف‌کننده، که در ابتدا برای سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده بود، به تاریخ زودتر منتقل شد زیرا بانک مرکزی روسیه در بحبوحه تحریم‌های اقتصادی غرب علیه روسیه به دنبال جایگزینی برای سیستم پرداخت سوئیفت بود.

مجله: جاستین سان در برابر SEC، Do Kwon دستگیر شد، ۱۸۰ میلیون بازیکن روی Game Polygon: Asia Express ضربه زدند

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا