اخبار ارز دیجیتال

روسیه وب سایت OKX را به دلیل اطلاعات مالی غیرقابل اعتماد مسدود می کند: گزارش

گفته می شود وب سایت صرافی ارزهای دیجیتال حاوی اطلاعاتی در مورد طرح های هرمی است، اما جزئیات آن فاش نشده است. ممنوعیت های مشابهی قبلا اعمال شده بود.

در 4 اکتبر، سرویس نظارت بر رسانه دولتی Roskomnadzor وب سایت صرافی ارز دیجیتال OKX در روسیه را مسدود کرد. ماهیت مالی دارد. “

Roskomnadzor به خبرگزاری محلی RBC گفت که OKX “اطلاعات مربوط به فعالیت‌های هرم مالی و ارائه خدمات مالی توسط افرادی را که طبق قوانین روسیه حق ارائه آنها را ندارند” منتشر کرده است. این وب سایت در روسیه مسدود شده است، اما می توانید آزادانه از طریق VPN به آن دسترسی داشته باشید.

بر اساس گزارش محلی دیگری، یکی از مدیران کانال OKX Russian Discord گفت: “ما استفاده از VPN را هنگام دسترسی به OKX توصیه نمی کنیم. این از طرف است.”

OKX که در چین تأسیس شده و اکنون در سیشل مستقر است، نتوانسته از تحریم های غرب علیه روسیه پیروی کند. این شرکت که اخیراً گزارش شده است که از درخواست‌های مقامات کره جنوبی برای مسدود کردن حساب‌های منتسب به دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های Terraform پیروی نکرده است، به خاطر حمایت مالی از فوتبال و مسابقات اتومبیل رانی منچستر سیتی مشهور است.

مرتبط: روسیه قصد دارد از CBDC برای حل و فصل بین المللی با چین استفاده کند: گزارش

مسدود کردن وب‌سایت مشابه قبلاً رخ داده بود و توسط دادگاه‌های روسیه با موفقیت انجام شد. حکم را لغو کرد. روسیه در سال 2020 شش وب سایت خبری رمزنگاری را مسدود کرد، اما حداقل یکی از سایت ها، Bits.media، در لیست سیاه آژانس باقی ماند، اما یک هفته بعد با تصمیم دادگاه منطقه مسدود شد. من توانستم آن را حذف کنم.

Roskomnadzor در سال 2019 پس از اینکه Cointelegraph به مدت دو سال در لیست مسدود شده بود مسدود شد.

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا