اخبار ارز دیجیتال

«نقشه برداری توکن» عجولانه می تواند به فضای رمزنگاری استرالیا آسیب برساند – بنیانگذار Finder

فرد چوستا، کارآفرین استرالیایی رمزارز، گفت که استرالیا در حال حاضر یک صنعت کریپتو «نوپای» دارد، اما باید «با سایر بازارهای بزرگ مرتبط شود».

فرد Schebesta، کارآفرین و سرمایه‌گذار رمزارز استرالیا، اولویت‌بندی دولت استرالیا برای نقشه‌برداری رمز را “عالی” توصیف کرده است، اما هشدار می‌دهد که عجله می‌تواند به اقتصاد آسیب برساند.

اظهارات Chevesta به دنبال جیم چالمرز، وزیر خزانه داری استرالیا در بیانیه ای در 22 آگوست است، که بیان می کند “وزارت خزانه داری کار نقشه برداری رمز را در سال 2022 اولویت خواهد داد” و “چه اتفاقی برای دارایی های رمزنگاری و خدمات مرتبط خواهد افتاد؟” پس از نشان دادن

Chevesta در گفتگو با Cointelegraph گفت استرالیا در حال حاضر یک صنعت “نوپای” ارزهای دیجیتال دارد، اما معتقد است که باید “خود را با سایر بازارهای بزرگ و مقررات آنها هماهنگ کند.”

Schebesta افزود که “پیچیدگی” نگاشت توکن مشخص نیست و “چیزها در حال تغییر هستند”.

Schebesta یک کارآفرین و سرمایه گذار استرالیایی است که بیشتر به عنوان یکی از بنیانگذاران وب سایت مقایسه استرالیایی Finder شناخته می شود. Schebesta یکی از بنیانگذاران Hive Empire Capital، یک صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، و مشاور Balthazar، یک پلت فرم بازی NFT است.

او توضیح داد که تمرین‌های نقشه‌برداری رمز می‌تواند شرکت‌های ارزهای دیجیتال را در صورت «عجله» بیگانه کند، به‌ویژه اگر «رویکرد بسیار متفاوتی» با سایر کشورها داشته باشند.

چوستا تأکید کرد که اکنون زمان آن است که به جای «عجله کردن»، وقت بگذاریم تا «آن را آسان بگیریم، واقعاً، واقعاً، تحلیل عمیق‌تری انجام دهیم».

اعلام نقشه توکن دولت جدید کارگر استرالیا سه ماه پس از روی کار آمدن آن منتشر شد و سکوت طولانی در مورد نحوه رویکرد آن به مقررات ارزهای دیجیتال در این کشور را شکست.

در آن زمان، چالمرز، وزیر خزانه‌داری، گفت که دولت می‌خواهد بر بخش ارزهای دیجیتال «به سختی تنظیم‌شده» تسلط یابد.

همانطور که وجود دارد، بخش کریپتو تا حد زیادی تنظیم نشده است و باید کارهایی برای ایجاد تعادل مناسب انجام شود تا بتواند فناوری‌های جدید و نوآورانه را در بر بگیرد.

مربوط: دولت جدید استرالیا سرانجام موضع خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال اعلام کرد

در حالی که بسیاری از فعالان صنعت از این اعلامیه به عنوان “گامی مهم” برای صنعت استقبال کردند، برخی دیگر از اینکه راه به سوی اطمینان نظارتی “پیش‌تر از این نیست” ناامید شدند.

لیام هنسی، یکی از شرکای گادنز در استرالیا، به کوین تلگراف گفت که در حالی که استرالیا “در خط مقدم توسعه ارزهای دیجیتال پیشرو است”، استرالیا “به تدریج از بریتانیا و ایالات متحده عقب می ماند.” صنعت کریپتو، به ویژه صنعت خدمات مالی. “

هنسی معتقد است در حالی که نقشه برداری توکن ضروری است، نباید تمرکز اصلی تنظیم کننده ها باشد.

ایجاد برخی قوانین و مقررات مالیاتی در مورد صدور مجوز که ما می توانیم به مشاغل خود بدهیم که واقعاً نیاز به شنیدن آن دارند تا بتوانند با رقبای جهانی ما رقابت کنند، ثانویه است. این باید معنادار باشد.

او می ترسد که استرالیا در دام “فکر می کند که کمی توجه دولت مشکل را حل می کند” افتاده است، و به نظر من تمرینات نقشه برداری نشانه ای “تا حدی به این شکل تلقی می شود”.

چوستا گفت که در جلسه استماع سنا در سال 2021 تاکید کرد که “هجوم گسترده ای از تجارت جدید به استرالیا وجود خواهد داشت”. […] زیرا مکانی امن، پایدار و خوب برای ایجاد یک تجارت است. “

نویسنده: Ciaran Lyons

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا