اخبار ارز دیجیتال

رونالدو برنامه های NFT را در طول تست دروغ سنج مسخره می کند

از کریستیانو رونالدو پرسیده شد که آیا در حال حاضر دارای NFT است و آیا قصد دارد مجموعه های NFT بیشتری را منتشر کند یا خیر.

کریستیانو رونالدو، اسطوره فوتبال، برای پاسخ دادن به سوالات مختلف فوتبال، یک تست دروغ یاب انجام داده و به برنامه‌هایی برای انتشار مجموعه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) بیشتری در آینده اشاره کرده است.

ویدئوی تست دروغ سنج زمانی ساخته شد که ستاره فوتبال با صرافی ارزهای دیجیتال Binance برای انتشار دومین مجموعه NFT خود همکاری کرد. این مجموعه در ماه ژوئیه برای جشن گرفتن سلطنت این ورزشکار به عنوان بهترین گلزن این ورزش منتشر شد.

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال، تست دروغ یاب داده است.منبع: Binance

این ویدئو به طرفداران فوتبال اجازه می‌دهد تا تست تشخیص دروغ رونالدو را تماشا کنند و در عین حال به سوالات مرتبط با فوتبال مانند “آیا پرتغال جام جهانی را برد؟” بله یا خیر پاسخ می‌دهد؟ “آیا در ۴۰ سالگی به بازی در بالاترین سطح ادامه می دهید؟”

وقتی از ورزشکار پرسیده شد که آیا او NFT دارد یا خیر، پاسخ مثبت داد و آزمایش دروغ سنج تایید کرد که او حقیقت را می گوید. وقتی از رونالدو پرسیده شد که آیا قصد دارد NFT های بیشتری در آینده منتشر کند، نتیجه یکسان بود.

رونالدو اولین مجموعه NFT خود را با بایننس در سال ۲۰۲۲ پس از وارد شدن به یک شراکت چند ساله با صرافی منتشر خواهد کرد. هدف این همکاری معرفی Web3 به طرفداران فوتبال در سراسر جهان از طریق کمپین های مختلف NFT است. بر اساس این اعلامیه، NFT منتشر شده توسط رونالدو به هواداران فرصتی انحصاری برای تعامل با فوق ستاره فوتبال می دهد.

مربوط: وکیل SEC Crypto “پیشنهاد همه NFT ها به عنوان اوراق بهادار مشکل ساز است”

در همین حال، رونالدینیو گائوچو، فوتبالیست برزیلی، درگیر تحقیق درباره کلاهبرداری ارزهای دیجیتال در برزیل است. در ۲۷ آگوست، رسانه‌های محلی گزارش دادند که این فوتبالیست به دلیل تحقیقات ادعایی درباره شرکت‌های هرمی مرتبط با یکی از شرکت‌هایش در پارلمان حاضر نشده است.

در ۳۱ آگوست، این فوتبالیست سرانجام در برابر تحقیقات کمیسیون حاضر شد و هر گونه نقشی در این طرح که وعده بازگشت ۲٪ در روز ارزهای دیجیتال را می داد، رد کرد. شکایتی برای دریافت خسارت ۶۱ میلیون دلاری علیه شرکت مطرح شد، اما رونالدینیو این همکاری را رد کرد. به گفته این بازیکن، این شرکت بدون اجازه از تصویر او استفاده کرده و ادعا کرده است که او نیز قربانی این طرح بوده است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: GTA Owner به Web3، Bitcoin Casino، Sunflower Land Review: Web3 Gamer می پیوندد

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا