🚨 اخبار ارز دیجیتال

مکان‌های گردشگری رمانتیک در ایتالیا برای سفر ماه عسل

ایتالیا یکی از شگفت انگیزترین و زیباترین مقاصد برای سفر ماه عسل خواهد بود. زادگاه امپراطوری روم و سرزمین ظهور رنسانس به حدی دلنشین و زیبا است که توجه تمامی مسافران و گردشگران را جلب می‌کند. با تماشای شاهکارهای هنری و معماری مکان های گردشگری ایتالیا حس و حال عجیبی به شما دست می‌دهد. با انتخاب تور ایتالیا می‌توانید با آرامش کامل و بدون هیچ دغدغه‌ای از تماشای زیبایی‌های این کشور لذت ببرید.

شرایط آب و هوایی ایتالیا برای سفر

اکثر مناطق این کشور آب و هوای مدیترانه‌ای دارد و این شرایط آب و هوایی سفر را به کام شما شیرین می‌کند. در مناطق شمالی ایتالیا آب و هوای قاره‌ای حاکم است در حالی که مناطق ساحلی آن مدیترانه‌ای هستند. معمولاً در مناطق مرکزی آب و هوا کوهستانی است و مناطق جنوبی آب و هوای نیمه گرمسیری مدیترانه‌ای دارد.

بهار

در فصل بهار با رویش گل‌ها و شکوفه‌های رنگارنگ شاهد زیبایی تحسین برانگیز سفره طبیعت هستید. در فصل بهار ایتالیا خنک‌ترین شرایط آب و هوایی را دارد و برای سفر بهترین منطقه و مقصد است. به همین دلیل افراد زیادی در این فصل از مکان های گردشگری ایتالیا دیدن می‌کنند.

تابستان

در فصل تابستان هوا گرمتر می‌شود اما می‌توانید مناطق جنوبی و ساحلی آن را برای تجربه سفری بی‌نظیر انتخاب کنید.

پاییز

ایتالیا در پاییز واقعاً تماشایی است، چه بسا اینکه آب و هوای آن خنک می‌شود. در فصل پاییز یک منظره رنگارنگ و شاعرانه‌ای پیش روی شما قرار می‌گیرد.

زمستان

شرایط آب و هوایی زمستان‌های ایتالیا نیز بر اساس نوع منطقه متفاوت است. معمولاً در مناطق جنوبی زمستان‌های معتدل‌تری حاکم است و می‌توانید این منطقه را در فصل زمستان برای سفر انتخاب کنید.

جاذبه‌های گردشگری شگفت انگیز ایتالیا

وقتی صحبت از مکان های گردشگری ایتالیا می‌شود، بیشتر افراد معماری و هنر این کشور را در ذهن خود تجسم می‌کنند. شهرت هنر و معماری ایتالیا به گوش همه جهانیان رسیده است؛ اما با این حال نمی‌توان طبیعت چشم نواز و تماشایی آن را نادیده گرفت. زیبایی‌های این کشور به حدی رویایی است که آن را با نام سرزمین شگفت انگیز شهرت داده‌اند.

کانال بزرگ ونیز

کانال بزرگ ونیز یکی از جادویی‌ترین زیبایی‌های ایتالیا است که از دیرباز تا به کنون به عنوان خیابان اصلی شهر از آن استفاده می‌کنند. این کانال در شهر ونیز ایتالیا قرار دارد و بزرگترین ترافیک آبی این شهر است. این کانال شهر ونیز را به دو قسمت تقسیم می‌کند و قطعا این منظره به شهر جان تازه می‌بخشد. شما می‌توانید با قایق‌های زیبا از این آبراهه عبور کرده و از مناظر اطراف آن دیدن کنید. در کنار این آبراهه اصلی به تماشای ساختمان‌های تاریخی و بسیار زیبایی می‌نشینید که چشم هر بیننده‌ای را محصور کرده است.

برج پیزا

مگر می‌شود تور ایتالیا را انتخاب کرد و لذت تماشای برج کج پیزا را از دست داد؟ برج کج پیزا یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر پیزای ایتالیا است که شهرت جهانی دارد. طراحی بسیار ایده آل و نقص ساختاری این برج کج باعث شده تا گردشگران زیادی برای تماشای آن به این شهر سفر کنند. اگرچه انحراف اصلی این سازه در زمانی رخ داد که طبقه سوم آن ساخته شده بود؛ اما به مرور زمان نیز مقدار انحراف آن بیشتر شده است.

جزیره کاپری

از بهترین مکان های گردشگری ایتالیا می‌توان به جزیره کوچک کاپری اشاره کرد. این جزیره رنگارنگ و رویایی که گویا به دست بهترین نقاش جهان طراحی شده، در منطقه کامپانیا قرار دارد. تماشای منظره زیبای کاپری واقعاً لذت بخش است و حس آرامش خواهید داشت.

غار آبی این جزیره امروزه یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های آن است که برای تماشای آن سفری ماجراجویانه پیش رو دارید. جاذبه‌های تاریخی بسیار زیبایی همچون کاخ‌ جویز با وسعت ۱۸ هزار متر مربع ساعت‌ها چشم‌های شما را جادو می‌کند. زیبایی پرتگاه تیبری با ارتفاع ۲۷۴ متر که در نزدیکی کاخ قرار دارد، هرگز فراموش نمی‌شود. در قلب این صخره حوادث تلخ زیادی خفته‌اند که شاید برای شما هم جالب باشد از زبان بومیان منطقه، درباره آن بشنوید.

نکته آخر:‌ از متخصصان مشاوره بگیرید

آژانس‌های گردشگری همچون نهال گشت که تورهای داخلی و خارجی زیادی برپا می‌کنند، به خوبی نقاط مختلف ایتالیا را می‌شناسند. در نتیجه می‌تواند مشاوره کامل و تخصصی درباره سفر به این کشور به شما بدهد. برای دریافت مشاوره با شماره ۱۸۳۰-۰۲۶ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا