اخبار ارز دیجیتال

یکی از اعضای تیم کلاهبردار Pepecoin متهم به برداشت 16 میلیون دلاری PEPE multisig شد

بیانیه ای به جامعه PEPE ادعا کرد که سه عضو سابق بودجه پروژه را سرقت کردند و کنترل کامل را به تنها عضو باقی مانده واگذار کردند.

به نظر می رسد شرایط پشت برداشت اسرارآمیز 16 میلیون دلاری از کیف پول مولتی سیگ پروژه Pepecoin (PEPE) آشکار شده است و به نظر می رسد که انگشت اتهام را به سمت سه عضو سابق تیم درگیر در فعالیت های کلاهبرداری نشانه رفته است.

در 24 آگوست، در میان ترس از یک فاجعه بالقوه، جامعه متوجه شد که 16 میلیون دلار PEPE از کیف پول Pepe multisig خارج شده و به چندین صرافی منتقل شده است.قیمت PEPE حدود 15٪ کاهش یافت.

X (توئیتر) موضوع را در پستی در 25 آگوست روشن کرد، جایی که یکی از بنیانگذاران ناشناس پشت Pepecoin از طریق حساب @pepecoineth خود اعلامیه ای را به جامعه ارائه کرد و ادعا کرد که چه اتفاقی افتاده است. من به طور مفصل توضیح دادم که چه کاری انجام می دهم.

طبق این بیانیه، سه عضو تیم به طور ناگهانی سرمایه‌ای را از Multisig دزدیدند و پروژه را به کلی رها کردند و کنترل کامل را به تنها عضو باقی‌مانده واگذار کردند.

مولتی‌سیگ به گونه‌ای راه‌اندازی شده است که نیاز به حضور 4 نفر از 3 امضاکننده برای تأیید داشته باشد و 16 تریلیون یا 60 درصد از 26 تریلیون توکن مولتی سیگ را دزدیده و برای فروش به صرافی‌ها فرستاده است.»

آنها افزودند: “سپس آنها خود را از multisig حذف کردند تا رابطه خود را با $PEPE معاف کنند، تمام حساب های اجتماعی خود را حذف کردند، و به من گفتند: “Multisig به روز شده است. من فقط یک پیام گذاشتم که گفت.”

اعضای موسس ادعا می کنند که 10 تریلیون PEPE باقی مانده در حساب X و multisig اکنون به صورت ایمن نگهداری می شوند و وجوه به یک کیف پول جدید منتقل می شود، “تا زمانی که استفاده یا سوختگی ایمن شود.”

همچنین گفته شد که کار با این اعضای سابق از زمان راه اندازی Pepecoin در ماه آوریل دشوار بوده است و مانع از پیشرفت اهداف مختلف پروژه شده است.

مربوط: نهنگ PEPE از فرصت غوطه ور شدن استفاده کرد و توکن هایی به ارزش 529000 دلار خرید

در ادامه، اعضای باقی مانده استدلال کردند که اکنون که افراد بد از بین رفته اند، آنچه را که برای جامعه PEPE درست است، انجام خواهند داد.

آنها گفتند: “متأسفانه، از زمان شروع، $PEPE با درگیری های درونی توسط افراد بد که توسط منیت های بزرگ و طمع در برخی از بخش های تیم هدایت می شوند، گرفتار شده است.”

“در حین بررسی اتفاقات رخ داده، ما مشتاقانه منتظر آینده $PEPE هستیم که می تواند با بهترین نیت های جامعه و نشانه ها در ذهن کار کند، بدون اینکه اعضای تیم سهل انگاری کنند یا موقعیت های چند علامتی قفل شده مانع از بهترین شیوه ها شوند.”

واکنش‌ها در کامنت‌ها متفاوت بود و برخی از این اعلامیه حمایت کردند و برخی دیگر صحت این ادعاها را زیر سوال بردند.

نظرات در مورد اعلام Pepecoin. منبع: X

بر اساس داده‌های CoinGecko، تا زمان نوشتن این مقاله، قیمت PEPE طی 24 ساعت گذشته 5.7 درصد افزایش یافته است و در 0.000000895278 دلار در نوسان بوده و ارزش بازار فعلی آن را 382.7 میلیون دلار می‌کند.

مجله: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا