اخبار ارز دیجیتال

کیف پول Robinhood Web3 وارد بتا می شود و Polygon را به عنوان اولین بلاک چین قدرتمند می کند

به گفته رابینهود، Polygon به عنوان شبکه بلاک چین انتخابی، مقیاس پذیری، سرعت، هزینه های شبکه کم و یک اکوسیستم توسعه دهنده قوی را ارائه می دهد.

پلتفرم معاملاتی رمزنگاری و سهام رابین‌هود راه‌اندازی کیف پول رابین‌هود را اعلام کرده است، کیف پول Web3 که خود نگهبانی دارد با Polygon (MATIC) به عنوان اولین بلاک چین پشتیبانی‌شده.

Robinhood کیف پول Web3 خود را به صورت بتا در iOS راه اندازی کرده است و آن را در ماه می ۲۰۲۲ در دسترس ۱۰۰۰۰ کاربر اول لیست انتظار قرار داده است. کیف پول Robinhood ابتدا از طریق بلاک چین Polygon میزبانی شد و به کاربران امکان داد و ستد و مبادله ارزهای دیجیتال را بدون کارمزد شبکه می دهد.

یوهان کربرات، مدیر ارشد فناوری Robinhood Crypto، پلتفرم معاملاتی رمزنگاری Robinhood، در مورد راه اندازی کیف پول کریپتو گفت:

مانند آنچه در مورد بازار سهام انجام دادیم، کیف پول Robinhood برخی از پیچیدگی‌های web3 و DeFi را حذف می‌کند تا رمزنگاری را برای همه قابل دسترس‌تر کند.

برای Robinhood، Polygon به عنوان شبکه بلاک چین انتخابی، علاوه بر این، مقیاس‌پذیری، سرعت، هزینه‌های پایین شبکه و یک اکوسیستم توسعه‌دهنده قوی را ارائه می‌دهد. رابطه همزیستی Robinhood با Polygon به آگوست ۲۰۲۲ بازمی‌گردد، زمانی که پلتفرم پشتیبانی از برداشت‌ها و سپرده‌های MATIC را به زنجیره اثبات سهام (PoS) Polygon اضافه کرد.

با این حال، نقشه راه کیف پول Robinhood همچنین شامل گسترش سازگاری با سایر بلاک چین ها است. نسخه بتا به کاربران این امکان را می دهد تا وظایف رایجی مانند تجارت، پاداش، نگهداری و کشاورزی مبتنی بر dApp را برای ارزهای دیجیتال انجام دهند.

تکرارهای آینده کیف پول شامل پشتیبانی از بازارهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) خواهد بود. Robinhood فاش کرده است که بیش از ۱ میلیون کاربر در لیست انتظار آن ثبت نام کرده اند.

مربوط: CSO Polygon شکاف های امنیتی Web2 را عامل هک های اخیر می داند.

گزارش ژوئن ۲۰۲۲ نشان داد که مبادلات مشتقات رمزنگاری FTX به خرید Robinhood چشم دوخته است.

تصمیم رسمی تصاحب هنوز نهایی نشده است، اما یکی از نمایندگان بلومبرگ تصریح کرد که بحث صرفاً داخلی بوده و این مبادله هنوز با رابینهود با پیشنهاد خرید مواجه نشده است.

“ما در مورد چشم انداز تجاری Robinhood و راه های بالقوه ای که می توانیم با آنها شریک شویم هیجان زده هستیم. […] سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX تایید کرد که گفت، هیچ مکالمه فعال M&A با Robinhood وجود ندارد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا