اخبار ارز دیجیتال

رابینهود با دعوای طبقاتی از Debacle سهام میم روبرو می شود: گزارش

بیش از یک سال بعد، سرمایه گذاران پس از بحث و جدل بر سر تجارت سهام GameStop و AMC در ژانویه 2021، به شکایت خود علیه Robinhood ادامه می دهند.

گفته می‌شود که پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال و سهام رابین‌هود با اتهامات دستکاری بازار به عنوان بخشی از دعوای دسته‌جمعی که توسط سرمایه‌گذاران در «مم سهام» در 9 شرکت مختلف در جریان افزایش ژانویه 2021 تنظیم شده است، مواجه است.

بر اساس گزارش رویترز در روز پنجشنبه، سرمایه‌گذاران در GameStop، AMC و هفت سهام دیگر که می‌توانند شامل نوکیا و بلک بری باشند، در Robinhood هستند. به طور مصنوعی عرضه سهام را افزایش داد. در ژانویه 2021، پس از اینکه r/Wallstreetbets Redditors علاقه به سهام و ارزهای دیجیتال خاص را برانگیخت، قیمت چندین دارایی، از جمله توکن میم Dogecoin (DOGE) به بالاترین حد خود رسید.

رابین‌هود پس از رشد تصاعدی دارایی‌هایش، خرید سهام GME و سایر سهام را متوقف کرد، اما بعداً از سر گرفت و پلتفرم معاملاتی خود را به وسط نبرد بین سرمایه‌گذاران خرد و صندوق‌های تامینی بزرگ تبدیل کرد. هزاران کاربر نظرات یک ستاره را برای اپلیکیشن Robinhood در فروشگاه Google Play، پلتفرم، برنامه‌هایی را برای IPO در ایالات متحده به حالت تعلیق درآورد، و رابینهود در برابر یک صندوق تامینی وابسته تعظیم کرد. چندین شکایت دسته جمعی توسط افرادی که ادعا می‌کنند تشکیل شده است، تشکیل شده است. سود، با توجه به رابطه سیتادل با ملوین کپیتال.

پس از جنجال‌های متقابل سهام، رابینهود گاهی به هدف قانون‌گذاران آمریکایی تبدیل می‌شود که به دنبال پاسخ هستند. مدیر عامل شرکت ولاد تنف در یک جلسه استماع در کمیته خدمات مالی مجلس در فوریه 2021 شهادت داد. دپارتمان خدمات مالی نیویورک نیز در 2 آگوست اعلام کرد که Robinhood Crypto به ایالت 30 میلیون دلار جریمه خواهد پرداخت. عدم رعایت تعهدات محرمانه بانکی/مبارزه با پولشویی. ”

مربوط: Robinhood شرکت کریپتو UK Jiggle, Pushing Expansion Plans را خریداری می کند

پس از اعلام نتایج مالی رابینهود برای سه ماهه دوم سال 2022، تنف گفت که این شرکت در نظر دارد 23 درصد از کارکنان خود را اخراج کند که تنها 9 درصد کاهش نیروی کار در ماه آوریل است. در زمان انتشار، سهام HOOD با قیمت 10.59 دلار معامله می شود که در 30 روز گذشته بیش از 26 درصد رشد داشته است.

Cointelegraph با رابینهود تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکردنویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا