اخبار ارز دیجیتال

Robinhood تخفیف 60 درصدی در خرید صرافی 170 میلیون دلاری دریافت می کند: گزارش

Ziglu، یک پلتفرم معاملاتی سهام و ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، طبق گزارشات، به دلیل بدتر شدن شرایط بازار، کاهش 60 درصدی را در پیشنهاد اولیه خود تضمین کرده است.

طبق گزارش ها، پلتفرم سرمایه گذاری سهام و کریپتو رابین هود به دلیل شرایط نامطلوب بازار، پیشنهاد ۱۷۰ میلیون دلاری خود برای خرید صرافی ارز دیجیتال Ziglu را ۵۸ درصد کاهش داده است.

اولین پیشنهاد رابین‌هود در ماه آوریل ارائه شد، اما طبق گزارش‌های مختلف آنلاین در حوالی 17 آگوست، این شرکت با اشاره به شرایط نامناسب بازار، این پیشنهاد را به 72.5 میلیون دلار تغییر داد. طبق گزارشات، مارک هیپرسون، مدیرعامل Ziglu، این پیشنهاد را در 18 آگوست پذیرفت.

رابینهود تعدادی از عوامل را برجسته کرده است، از جمله بازار نزولی، فروپاشی چندین وام دهنده اصلی متمرکز ارزهای دیجیتال BlockFi، Celsius و Voyager، و سایر عوامل اقتصاد کلان مانند حمله روسیه به اوکراین.

به گفته CoinGecko، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از آوریل تقریباً 40 درصد کاهش یافته است و فشار قابل توجهی بر Robinhood برای تجدید نظر در میزان پولی که برای Ziglu مستقر در بریتانیا خرج می کند، وارد کرده است.

Ziglu همچنین به عنوان یکی از 50 طلبکار برتر بدون وثیقه وام دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس ذکر شده است. وجوه زیگلو در درجه سانتیگراد ممکن است به طور نامحدود قفل شود زیرا وام دهندگان به سرعت پول نقد خود را تمام می کنند و با کسری چند میلیارد دلاری در حالی که درخواست ورشکستگی می کنند کار می کنند.

خرید Ziglu توسط Robinhood بخشی از برنامه های این شرکت برای حرکت رو به جلو در بازار بریتانیا است، اما اگر Ziglu یک پیشنهاد جدید را رد کند، تیم Robinhood به رهبری ولاد تنف، مدیر عامل شرکت، ممکن است مجبور شود به تابلوی طراحی بازگردد.

مربوط: گزارش: رابینهود با شکایت دسته جمعی از خرابکاری سهام میم روبرو می شود

اما به نظر می رسد اصطلاح جدید Ziglu را بین صخره ها و مکان های خشن قرار داده است. مارک هیپرسون موسس آن در نامه ای به سرمایه گذاران گفت که اگر قرارداد اولیه 170 میلیون دلاری لغو شود، شرکت او “در بازاری بسیار دشوار و کمبود سرمایه در آینده قرار خواهد گرفت.”

یکی از نمایندگان Ziglu بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. هیپرسون به رسانه خبری فین‌تک Altfi گفت که علیرغم ابراز نگرانی در مورد اعداد اصلاح‌شده، «بر این باور است که پیشنهاد اصلاح‌شده بهترین و تنها مسیر معقول به جلو برای شرکت است.»

آخرین دور تامین مالی Ziglu در نوامبر سال گذشته بسته شد و قیمت سهام این شرکت به 58.12 دلار رسید. معامله جدید سهام را به 34.04 دلار کاهش می دهد.نویسنده: Brian Newar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا