اخبار ارز دیجیتال

رابرت کیوساکی بیت کوین را “فرصت خرید” با افزایش دلار آمریکا می خواند

نویسنده پرفروش کتاب پدر ثروتمند به سقوط احتمالی دلار آمریکا تا ژانویه اشاره کرده و بیت کوین و دو کالای دیگر را به عنوان فرصت خرید پیشنهاد می کند.

رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر، بیت کوین، نقره و طلا را «فرصت خرید» با ادامه افزایش دلار و افزایش نرخ بهره نامیده است.

نویسنده در یک پست توییتری در تاریخ 2 اکتبر به 2.1 میلیون دنبال کننده خود، خاطرنشان کرد که قیمت سه کالا که گاهی اوقات به عنوان دارایی های “بهشت امن” از آنها یاد می شود، با افزایش دلار آمریکا به کاهش خود ادامه خواهد داد. نرخ ها را کاهش می دهد.

در پست روز قبل، کیوساکی پیش‌بینی کرد که این «محور» می‌تواند در اوایل ژانویه 2023 رخ دهد و شاهد «سقوط» دلار آمریکا به همان شیوه‌ای که پوند انگلیس اخیرا سقوط کرد، خواهد بود.

آیا دلار آمریکا از پوند انگلیس پیروی خواهد کرد؟

از ماه می. در سال 2020، کیوساکی یکی از طرفداران طبقه دارایی بود که فدرال رزرو نمی توانست مستقیماً آن را دستکاری کند، و به سرمایه گذاران گفت که «بیت کوین خود را دریافت کنید» پس از اینکه فدرال رزرو بلافاصله در پاسخ به همه گیری کووید-19 یک تن پول چاپ کرد. من به شما هشدار دادم که پس انداز کنید. خودت

جالب اینجاست که کیوساکی اخیراً در مصاحبه ای با پدر ثروتمند گفت که علیرغم اینکه بیت کوین ارزشی ندارد، ترجیحش برای بیت کوین تغییری نکرده است.

زمانی که فدرال رزرو برمی گردد و مانند بریتانیا نرخ بهره را کاهش می دهد، در حالی که دیگران گریه می کنند لبخند می زنید.

کیوساکی در نامه‌ای که در ماه سپتامبر برای مشترکین ارسال شد، تاکید کرد که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال در حال حاضر برای کسب بازده بلندمدت بسیار ضروری است.

تمایل به ورود به ارز دیجیتال کافی نیست […] اکنون زمان آن است که قبل از وقوع بزرگترین بحران اقتصادی در تاریخ، وارد کریپتو شویم. “

بر اساس گزارش Trading Economics، دلار آمریکا در سال گذشته به تدریج از سایر ارزهای اصلی جهانی برتری داشته است، به طوری که GBP/USD، EUR/USD و JPY/USD به ترتیب 18.24، 15.54 و 23.33 درصد کاهش یافته است.

در عین حال، افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و تقویت دلار آمریکا با کاهش 55 درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال در 12 ماه گذشته همزمان شده است.

مربوط: سقوط پوند انگلیس و تأثیر آن بر ارزهای دیجیتال: گزارش بازار را مشاهده کنید

ماه گذشته، CK Zheng یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی گفت که انتظار دارد اکتبر ماه “بسیار بی ثبات” برای BTC باشد.

اکتبر زمان بسیار پرنوسانی است، به ویژه زمانی که با تورم بالا همراه باشد، بحث های زیادی در مورد تغییرات سیاست با فدرال رزرو وجود خواهد داشت. این می تواند منجر به رکود شود.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا